bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    Vize ve final günleri şans getirdiğine inanılan giyimleri ya da aksesuarları kullanmak, evden çıkarken priz, kapı kontrollerini abartmak, yalnızken çalan kapıya, telefona bakmamak, çorapsız uyuyamamak.
    4 ... lifthrasirwoden
  2. 2.
    bana bakan birisini gördüm mü gözlerimi ayıramam kız erkek fark etmez kızsa kesişirim erkekse mevzu çıkar.
    3 ... pislik yazar
  3. 3.
    Yalnız yaşadığım için çoğu zaman çalan kapıya bakmam. Ne gerek var amk.
    3 ... zorlayanbizon
  4. 4.
    çanta taşıttırma. birine 2 dk tut diyerek verip o geri verene kadar almamak.
    2 ... hadi git simdi
  5. 5.
    karşıdan karşıya geçerken arabaların geliş istikameti sağ taraftansa yanımdaki kişinin soluna geçmek. geliş istikameti sol taraftansa bu sefer yanımdaki kişinin sağ tarafına geçmek. anladınız değil mi beni gençler. muhittin anladın mı?
    3 -1 ... alkolikman
  6. 6.
    Uyumadan önce ve gün içinde kulağıma böcek kaçmasın diye saçımla kulaklarımı örterim.
    1 ... shia labeoufun sevgilisi
  7. 7.
    yanı tanıstıgım birini itin götüne sokup sokup çıkıyorum bakalım tepkısı ne olacak dıye.şakayla karışık tabıkı.bu ınsanlar da bana bayılıyor lan,ne garip.
    -1 ... sek olsun
  8. 8.
    Kafamda cok fazla hikaye yazıyorum.
    3 ... sembuseklicorba
  9. 9.
    gece yatarken saçlarımı okşayarak kendimi uyutmaya çalışmak.
    4 ... marjinalenayi
  10. 10.
    vize ve finale özel kalemlerim var.ve hesap makinemi sınavlar dışında asla kılıfından çıkarmam.uğurumun bozulacağına inandığımdan.
    2 -1 ... imacivilengineer