bugün

Kurumsallaşmış olanlardır. içeriğini anlamadığımız kalabalık faturalar yollayan şirketler ve bankalar. Dilimin ucunda bir iki tane daha var ama kalsın..
Bi de bizim maalledeki ustura kemal.
Kolombiya'lı Esrar kartelleri,
italyan Sicilya mafyası,
Japon mafyası Yakuza.

Bunlar en tehlikeli olanlardır.
en tehlikeli psikopat mafya uludağ sözlük kadın yazarları bence adamı tenhada eksiler bunlar.
Mafya hangisidir bilemem lakin en tehlikeli mafya elemanı Vittorio "Vito" Antonio Scaletta'dır.
italyan mafyası, rus mafyası, çin mafyası ve japon yakuzaları.
filmlerdeki vahi öz mafyaları.
affetmez uleeen.
kesinlikle ama kesinlikle meksika ve brezilyadaki uyuşturucu kartelleridir. bu adamların rakip çetelere ve diğer kurbanlara yaptıkları işkenceleri hayal dahi edemezsiniz. en basitlerini söyleyeyim: canlı canlı yüz derisini tamamen yüzüp üzerine tuz ve limon basmak. kurbanın karnını yararak çıplak elle organlarını çekiştire çekiştire sökmek. bacak ve kolları canlı canlı kesip ardından bu kesik uzuvları sopa olarak kullanıp halen daha canlı olan kurbanı dövmek. Bunları yaparken de gayet rahat gülüp eğleniyorlar. Geçen sene meksikada bir grubun başındaki adam içeri alınınca çete üyeleri şehri yakıp yıkmıştı adamı serbest bırakmak zorunda kalmışlardı. Adamlar ordudan bile güçlüler. Rus mafyası hatta yakuza dahi bu adamlara kıyasla palyaço kalır. Türk mafyasından bahsetmiyorum bile zaten. Ayrıca türkiyedeki hapishaneler brezilya ve meksikadakilere kıyasla cennet kalır.
Hangi mafya en tehlikelidir bilmem ama kesinlikle sosyal medyada mafyacılık oynayan tipler değildir.
Uyuşturucu mafyasıdir.
birisine hakaret etmek ( sikik ) sosyAL MEDYA da olsa bir suç. bu suçtan kaçınmak, çekinmek, korkmak, son derece insani ve normal değil mi? sorumluluk sahibi bir yazar olarak ben bunu belirtmek istedim sadece. sizi korumak adına.. yoksa sedat peker ile bir alakam yoktur.
(#44601987)güzel espiri judas.
görsel
"creme de la creme" artık korkmak için geçerli bir nedenin var.
sedat pekerdi galiba ama bugün aniden siktiler kendisini. artık tehlikeli değil sikiktir.
(bkz: karbonat erol)
(bkz: conta behçet)
(bkz: dikiş tutmaz sabri)
kasım paşadan çatapat ahmet ve tayfası.
gta vice city deki en tehlikeli çetelerdir. haitililer diyorum.
En tehlikeliler genelde meksika ve rus mafyaları oluyor. Hatta meksika mafyaları yeri gelince polis ve askerle bile çatışıyor. Devletin elinden bir şey gelmiyor. Vay anasını.
Şu mu yoksa (bkz: sedat peker)
Çin ve rus mafyası olduğu iddia edilir.
Ben oyumu çin' den yana kullanıyorum.
Bir karış boyu var, türlü türlü huyu var bence bu adamların.
Ülkenin başına geçen her yöneticinin dahil olduğu mafyalar topluluğu.
bratva, cosa nostra, camorra, triad, yakuza, kolombiyalı ve meksikalı cartel ler,
legal olanları arasından akabe.
illegal olanları arasından meksika, güney amerika ve güney afrika cumhuriyeti menşeili olanlar.
görsel
ak partidir. haraç vermekten imanımız gevredi.
güncel Önemli Başlıklar