1. 23.
    yalan söyleyen kadındır.

çok tehlikelidir. hemen uzaklaşın. koşar adımlarla uzaklaşın. mümkünse uçun!
    5 ... tekduze bir olum
  2. 24.
    Yalan söyleyen her insan tehlikelidir ve her insan yalan söyler.

Sıradaki.
    7 -1 ... git schopenhauer oku gel
  3. 25.
    Uyumlu olanlar. Herkesle arası iyiyse bir şüphe edin. Ne zaman çok sevdiğim bir arkadaşım olsa altından bir şey çıktı.
    2 ... sbach
  4. 26.
    Buluşmaya gelirken internetini kapatan kadın.
    4 ... karetta karettalar da ucar
  5. 27.
    Tanıştıktan kısa bir süre sonra varını yoğunu içini dışını dökmeye başlayan duygusal görünümlü kadın. Boşluğunun verdiği cesaretle yapar bunu. Çok geçmeden sıkılırsınız, sıkıldığınız için de kötü hissedersiniz çünkü haline üzülürsünüz.
    Diyeceğim o ki hiç bulaşmayın. Çürürsünüz.
    6 -2 ... histerik yazar
  6. 28.
    kendine bakmadan başkalarına ahkam kesen kadınlar. çeneleri asla kapanmak bilmez ve sonsuza dek konuşurlar.
    2 ... halaymendilli
  7. 29.
    çok kolay bir şekilde yalan söyleyen ve söylediği yalana kendi bile içten içe inanmayan..
    2 ... care4u
  8. 30.
    yaralanmış kadındır. ne yapacağı belli olmadığı gibi, nerede duracağı da asla tahmin edilemez.
    4 ... monk of monkmountain
  9. 31.
    Kaprisli şıfrıntılardır.

Kendileriyle çok arkadaşlık yaptım. Allah sizi inandırsın, sevgilileri, arkadaşları, aileleri için çok üzüldüm.

Bu kaprislilerin bir de pezzoş versiyonları var ki... O da erkek kaşarıdır. Uzak durulması farzdır.
    1 ... laktozsuz sutlu latte
  10. 32.
    eline fırsat geçtiğinde, nasıl olsa beni burada kimse tanımıyor pozisyonu alıyor ve bambaşka olup, her şeyi yapabilir moduna giriyorsa tehlikenin ta kendisidir.

bir de intikam almak istiyorsa o'dur. adamı ipe götürür.
    4 -2 ... sapnu puas