bugün

Sağı solu belli olmayan insanlar. Mesela efendi gibi gözüküp teşkoların arasında takılıp esrar kubar çekip türlü naneleri yiyenlerden uzak durun kesinlikle. Misal bugünkü yaşadığım. Çocukla az daha kavga edecektim. Pislikler.
tam yazıcaktım kale3112 ile aynı entry yi giriyodum az kalsın neyse duygu sömrüsü yapanlardan uzak durun ayrıca iyilik yapıp bozuşunca iyilikler inin karşılıklarını isteyenler has tehlikelilerdir.
sessiz olanlardır. korkun bu tiplerden bence.
Beni en çok üzen insanların oluşturduğu kümedir.
Sinsiler.

Totosu yere yakın olanlar.
iki insanı birbirine düşürenler
sonradan görme olanlar
yobazlar
daha çok yazılır da roman olur.
ortamda karşı cins varken en yakın dostuna bile sataşıp, karşı cinslerin ilgisini çekmeye çalışan.
Kendinden başkasını düşünmeyen insan tipidir. Bu insanlar Kendi çıkarları için her an her şeyi yapabilir, en yakınlarını bile satabilirler. Onlar için hedef uğrunda her yol mübahtır.
Alt dudakları yok denecek kadar azdır. Gözleri hafif önde göt kıvamında oynayanlardır.
Sen bilirsin, nasıl istersen öyle olacak, karar senin diyenler.
(bkz: götü yere yakın olan insan) derler eskiler.
arkadaş grubuna ve yakınına girip önemli bir şey görünce veya duyunca bununla şantaj yapan pisliklerdir.
Kendini kurnaz sanan gerizekalılar.
Zeki olmadığı halde zeki gibi görünmeye çalışan gerizekalılar..
insanları kullanmaya çalışan gerizekalılar.

Kısaca gerizekalılar.
dinci- politikacı tip.
kendi başına karar veremeyen insanlar. Piyonlar yani. Hepiniz işte.
Kesinlikle bağ kurmamış yada bağını kaybetmiş insan .
Poposu yere yakın olanlar ve duygu sömürüsünü iyi becerebilen insanlar ilk sıradadır. He bir de yalanı meslek edinmiş olanlar ile yalakalar kapışır
Arkadaşımsı düşmanlardır.
din tüccarlığı ile insanların gözünü boyayan insandır.
Narsist tiplerdir. Sizi bir anda göklere çıkarıp bi anda yere çarpar ne olduğunu anlamaya çalışırken tasma takar köpek gibi gezdirir anlamazsiniz.
güncel Önemli Başlıklar