1. 1.
  iç güvenliği olmayan, mafyanın, çetelerin cirit attığı, devletin rüşvet ve yolsuzluk bataklığında olduğu ülkelerdir. kuzey amerika, batı ve orta avrupa, avustralya, yeni zellanda ve bir kaç doğu asya ülkesi dışındaki bütün ülkelerdir. bu ülkelerde adalet ararsanız, daha da büyük adaletsizliklere uğrarsınız. özgürlük ararsanız dahada köleleşirsiniz... batı emperyalizmi refahı kendine, zulmü ve çatışmayı tüm dünyaya götürmüştür... dünyanın bu denli tehlikeli bir yer olmasındaki baş sorumlu emperyalizm ve ermpeyalizmin sömürdüğü akılsız insanlık camiasıdır...
  4 ... search for the lost entry
 2. 2.
  tripadvisor'ın en gezgin 100 üyesine danışarak derlediği listeye göre aralarında başlıca şunların bulunduğu ülkelerdir:

  1. afganistan: ülkenin üçte birinde taliban, üçte birinde dağ lordları denilen feodaller hakim. yabancı düşmanlığı yaygın.
  2. sierra leone: ülke nüfusunun yarısına yakını fazlası devlet karşıtı savaş lordlarına çalışıyor. iç bölgeler sürekli savaş halinde.
  3. nijerya: ülke içi dinsel düşmanlıklar var. bürokrasi turistlere hiçbir koruma sağlamıyor. hırsızlık ve dolandırıcılık çok yaygın.
  4. somali: her sokakta başka bir çete var. hemen her yerde kapkaççılar var. yabancılar sevilmiyor. pazarlık yapmayan soyuluyor.
  5. kolombiya: her köşede uyuşturucu bağımlıları var ve kesinlikle güvenilmezler. hırsızlık, kapkaç, gasp normal kabul ediliyor.
  3 ... von recklinghausen
 3. 3.
  aralarında artık türkiye de vardır. bir değil artık birkaç terör örgütüyle başı beladadır ve yapılan yolsuzluğun, rüşvetin, kayırmanın haddi hesabı yoktur. ayrıca hukuk da etkin işleyememektedir. bununla beraber sosyal patlamalara da bir hayli müsaittir. dış politikada yapılan hatalar nedeniyle de ülke savaş tehditine oldukça açıktır.
  3 ... dalgamaya
 4. 4.
  Şuan için suriye' dir. Silah sesi yankilanmayan cadde sokak yok.
  ... inzaghigi
 5. 5.
  türkiye değildir, aksini iddia eden vatanından tiksinmeyi geçip hainlik yapmaktadır. oha yani türkiye'ye gelene kadar sürüsüyle ülke var.
  gördüğüm 8 ülke arasında en fenası güney afrika.
  1 -4 ... retrophysical
 6. 6.
  Johannesburg - Guney afrika.
  ... delimestan
 7. 7.
  an itibari ile suriye yemen kolombiya nijerya afganistan ve kısmen ukraynayı sayabiliriz. türkiye ise bu yolda ilerleyeni geçtim dört nala giden devlettir. öyle bir ortam var ki mezhepsel ırksal konuların karması suriyevari bir iç savaş kapıda her ne kadar bir kısım insan biz barış istiyoruz desede rusyadan yüz binlerce ak 47 sonuç olarak ben siparis etmedim.
  2 ... balamir1234
 8. 8.
  kuzey kore-meksika-el salvador.
  ... kralreyis
 9. 9.
  türkiye
  ırak
  suriye
  libya
  tunus
  5 -1 ... chirac
 10. 10.
  kuzey kore .
  2 ... secretgirl