1. 1.
    tam olarak hatırlamıyorum.
    ancak çok sevdiğim bir insanın kaybıyla, filmlerdeki gibi sessiz sessiz dökülmüştü.
    rezillik hiç yaşamadım da diyemem. toyluğumuza denk geldi diyelim onlara.
    1 ... mavi gozlu kizlari severim
  2. 2.
    Milli olduğumdaN hemen sonra ağlamıştım, yıllarca nasıl uzak durmuşum diye...
    -6 ... yakuza ibrahim
  3. 3.
    Geçen hafta. Birden ağlayasım geldi. Ses duyulmasın diye Kafamı yastığa gömüp bağıra bağıra ağladım.
    Sonra kalkıp hiçbi şey olmamış gibi yemek yedim. Evet.
    6 -1 ... tursusu kurulmus kiz
  4. 4.
    bu gece...
    ya benim masum entrymi neden eksilediniz? bir de buna mı ağlayayım şimdi he?
    4 -1 ... purpleheart
  5. 5.
    Geçen hafta sinirden ağladım.
    Evde birkaç kişilik kahve yapıyorum, kabarınca altını söndürdüm. Annem "Bu daha kaynamamıştır." Dedi.
    "Neredeyse taşacakken ocaktan aldım." Dedim.
    Dinlemedi, duran şeyin altını yaktı ve anında kahve taştı, ocak söndü sinirim zıpladı ve bağırdım söylendim ardından da ağladım.
    (Zira pandemi ve eve hapsolmak toplumun sinirlerini bozmuş durumda.)

Laftan anlamayan insana laf anlatmak da sabır bırakmıyor.
    3 -4 ... sweetmandarine
  6. 6.
    ergenliğimde sosyopat gibiyken büyüdükçe sulugöz oldum. haftada 2 net var. dün ağladım. nedeni yok, çalan şarkı iyiydi sadece.
    2 ... wendy webster
  7. 7.
    Her gün sabah,öğle,akşam olarak ağlıyorum.
    3 -1 ... berfww
  8. 8.
    Birkaç saat önce. Zor bir şey değil ki bu.
    2 -1 ... aglaie
  9. 9.
    format dışı başlığa cevabı "yakın zamanda" olan sorudur diye abuk subuk bir tanım yaparak entryme giriş yapıyorum. ben yazarlığımı adabıyla yapayım da ötesi çok mühim değil.

heh neyse işte. asıl mesele ağlamak değil. önemli olan ağladıktan sonra elinin tersiyle kendi gözyaşlarını silip saniyeler içinde yaptığın işe kaldığın yerden büyük bir ciddiyetle devam edebilmek. bunu her yapışımda kendimi aşırı güçlü hissedip ben var ya beeen anassını bile ağlatırım bu dünyanın diyorum.
    3 ... masallarin masali
  10. 10.
    Ne zaman ağlamadığımı hatırlamıyorum.
    5 ... bana biraz renk ver