bugün

die welle. demin izledim. bugüne kadar nasıl izlememişim kendime hayret ediyorum. şiddetle tavsiye edilir.
(bkz: room) tavsiyedir, bir anneyle oğlunun sevgisini birbirlerine tutunarak hayata adapte olma çabasını anlatıyor.
Sonsuz aşk filmi ama hiç beğenmedim yine Fahriye Evcen yine mutsuz yine hasta yine acıklı ve yine ölüyor yani mutsuz son.
John Wick. Yarın ikincisini izleyeceğim.
hansolo. bilimkurgu bi filmdi hiç de sevmem bilimkurgu ama mecburen gitmistim.
hayat güzeldir'i izledim tam 3. kez ve yine gözümden yaş geldi, ağlamamak için zor dayandım. yok böyle bir film ya.
(bkz: malizia)

hiç abartılı bir sahnesi olmamasına rağmen süper erotik bir filmdir. fred bongusto imzalı müzikler de çok ama çok güzeldir. filmdeki müziklerden bazıları 70'lerde yeşilçamda kullanıldı.
https://vocaroo.com/i/s13dBeZtDD5b
en son green book'u izledim bundan daha güzel bir film bulmayana kadar ağzımın tadını bozmak istemiyorum.
Sicario.
Sicario day of the soldado.
2 filmlik seri izledim.
Özet meksikadaki kartellerin iç dünyası ve amerikan ajancılığı.
Oyuncular:benicio del toro,emily blunt ve josh brolin.
Prestij filmi.
Shining, gerilmekten uyuyamadım tam gece izlemelik film. Müthişti Kubricki her yerinden öpüyorum.
Green book oscar alınca merak edip izledim ama memnun kalmadım. Kötü değil ama duygusu bana geçmedi.

Mesela yeşil yol filminde yeşil yolda yürüyen adamın maruz kaldığı ayrımcılık bana daha çok geçmişti.
ismini hatırlamıyorum, leonardo dicaprio'nun bir filmi vardı eski zamanları anlatıyodu, bir alman katille (suçlu öldürüp para kazanan insan) bir siyahi köle'nin ortaklığı falan vardı. geçtiğimiz ay netflix'de izlemiştim güzel filmdi.
Sonsuzlugun kapisinda.
görsel
Pekte beğenemediğim bir filmdi........

Engin Akyürek ve Bergüzar Korel, “Bir Aşk iki Hayat” filminde bir araya geldi. Senaryosunu Burcu Görgün Toptaş ve Özlem Yılmaz’ın kaleme aldığı, yönetmenliğini Ali Bilgin’in üstlendiği film
Schindler's List. Efsane ötesiydi.
piyanist.
van gogh.
izlemeyin, vakit kaybı.
18 yo girl fucked by her friend.
ahlat ağacı.
hotaru no haka(ateşböceklerinin mezarı).
mr.nobody
alita. gayet güzel film tavsiye ederim herkese. güzel bir aksiyon.
Behzat ç. Ankara yanıyor. Çok güzel bir filmdi. Tamam küfür var, ama kaliteli filmdi.