bugün

"Dün akşam çok iyiydin."
ya ilk defa buraya yazacak bir sey bulamadim. (bkz: swh)
iltifat veya güzel söz duyan birisi değilim.
pantolonum hakkında yaklaşık olarak 4 kişiden güzel olduğuna dair iltifatlar aldım. ama dikkat edin pantolon güzel ben değil.
tensel dönüşümler swh

görsel
"+ Öğretmenim, ben bu konu tekrarlarını yapamam çünkü yazın her gün 06.00-18.00 arası işte olacağım.
- Aaa, ne güzel. Aferin sana. nerede çalışacaksın?
+ Önce sanayide, sonra kafede, sonra da tarlada.
- Helal olsun sana oğlum. bunun yanında, gunde yirmi dakika da olsa konu tekrarı ve kitap okumaya zaman ayırmak zorundasınız. Bu, sizin üst sınıfa eksiksiz geçmeniz için. Bunları yapmazsanız valla da küserim, hakkımı da helal etmem! *
+ Öğretmenim öyle demeyin yaa. Zaten sizin için çalışacağım.
- nasıl yani?
+ Hani bir arkadaşımız size hediye almıştı, biz de 'biz de size bir şeyler almak istiyoruz' demiştik ama siz 'bunları mecburen kabul ediyorum ama bir daha parayla satılan bir şey almanızı istemiyorum. Kendi paranızı kazanacak yaşa gelene kadar bana parayla alınacak şeyler almayın, kabul etmem. sadece el yapımı hediyeleri kabul ediyorum hem de böylesi daha değerli.' demiştiniz. işte ben de o yüzden çalışıp, kendi paramı kazanıp size hediye alabilmek istiyorum."

iltifatın daha iyisi olamazdı sanırım.

Bonus: Sonra da "bütün yıl sarılamadık, bari bu son dersimizde bir kez sarılalım lütfen!" Dedi ve tabii ki, çıkışta bolca sarıldık.
emin bir şekilde entry yazmaya başlayacaktım ki yok yani hatırlamayacağım kadar uzun zamandır biri bana iltifat etmiyor.
hayvansın.
kel olmak sana yakışıyor.
Çok karizmasın saraca dedi, geçen bir kız arkadaşım.
Bir öğrencim "afet hocam" demişti. Ben iltifat olarak anladım*
mal mıydı neydi böyle birden sorunca aklıma gelmedi.