bugün

Hatırlamıyorum.
ilik gibisin.
7 yaşında sünnet olurken sünnetçim çok canlar yakarsın demişti, 27 oldum hala tık yok.
bugün şükran teyzeye bakkala gittim anneme ne saygılı oğlun var dedi.
Hep teyzeler zaten.
En son iltifatım doğum anındaydı...

Müjde! Nurtopu gibi bir oğlunuz oldu...

Aldığım en son iltifat budur...
Ne kadar da zayiflamissin.
hastanede refakatçi kalırken kafeteryada çalışan kız saçlarınız çok güzel demişti. uzun zaman olmuş.
yavaş yavaş yavaaaşşş.
Geçen gün bir kız arkadaş: "yüz hatların baya şirin aslında, keşke benim yüz hatlarımda öyle olsa" dedi.
Bir erkek olarak ne desem bilemedim lan.
ipek gibiler, saçların çok güzel kokuyor demişti annem.
Arkadaşın abisinin düğününde teyzenin biri demiştir bunu. Maşallah ne güzel kızsın gözlerin de pek güzel tarzı şeyler.
gözlüğün güzelmiş.
aslında iltifat gözlüğeydi ama gözlük benim o yüzden iltifat bana edilmiş sayılır.
ne kadar sabırlısın amına koduğum.
En son iltifatimi ultrason fotoğrafında güzel çıkınca almisim be.

Ulan hayat...
Traş olunca aynı medcezirdeki yamana benzedin demişlerdi.
iltafatmidir degilmidir bilinmez ama , - ulan accik tipin olsa her kızın aradagi erkeksin işte de.
pek de güzelmişsin evin en büyüğü sen misin.
"Yüzün ne kadar temiz görünüyor." dedi arkadaşım az önce.

gerek de yokmuş böyle bir iltifata aslında.
http://imgim.com/screenshot_2015-08-03-00-56-48.jpg budur.
"dudakların çok güzel"
Dudaklarin cok guzel.
Edit: 10 gun sonra gelen edit. Hala ayni iltifat lan. Daha bu sabah aldim.
çok mükemmel türkçe konusuyorsun. tonlamaların harika.
gerçi bunu bi erkek söyledi ama olsun. harbi mi la dedigimde de he valla dedi. erzurumlu bi arkadasti.. ben inandim.
görev yaptığım yerde birkaç çocuk "doğal hali en güzel olan öğretmensiniz bu okulda" dedi; ben onlar gibi düşünmüyorum tabi, neredeyse hiç makyaj yapmam, ayda yılda bir yaparım; saçıma da ayda yılda bir fön çekerim; biraz da daha genç gösteriyorum, bir de sürekli gülümseyince karşıdakiler de küçücük bedenlerine rağmen kocaman yürekleriyle sevince güzel görünüyorsun ister istemez güzel olmasan da...

iltifat hiç önemli değil...gerçekten onu söyleyen kişi önemli. yürekten söyleyip söylemediğini anlıyorsun. ve güzellik gerçekten göreceli...ahlakıyla güzelleşiyor insan...dış güzelliği veren de onunla bizi imtihan edecek olan da belli...
sana gülmek çok yakışıyor, sol gamzene bayıldım.

niye özellikle solu beğendiğini anlamadım, neyse vardır bi bildiği *
gençlik fotoğrafıma yapılmıştır. bugün bi bok yok demek ki bende.