bugün

dombili baykuş samwell tarly tabiki de.
Yakılmadan önce rahmetli Khal Drago idi.
https://www.uludagsozluk.com/e/37522022/

ramsay bolton. entry'i okuyun sizde seveceksiniz.
Tyrion lannister karakterinin hastasıyım günde 6 saat kitap okuyup geri kalan vaktini içerek geçiriyor.
kitaplarda:

1)rhaegar targaryen
2)ned stark
3) tyrion lannister

dizide:

1)ned stark
2)tyrion lannister
3) daenerys targaryen

ned stark ve rhaegar targaryen'a her zaman ayrı bir sevgim oldu. dizilerde, filmlerde onur şeref takıntılı isimleri çok ayrı seviyorum. hatta ned stark öldükten sonra hem kitapları hem diziyi bir yanım eksik takip ettim. en çok okurken onun bölümlerinden hoşlanıyordum çünkü.rhaegar zaten roman serisinde ölü geçmişte bahsediliyor kendisinden onunda naif karakteri çok etkiledi beni.
Ben arya stark ı seviyorum.

görsel
3 çocuğu toprağa,hayatını westeros'a adadın.yoruldun biliyoruz ama bu dava sensiz olmaz cercei.
- Ben thrones’u seviyorum bayağı iyi.
+ ama thrones diye bir karakter yok ki.
- hadi ya yok mu sahi o kadar belli oluyo mu ya izlemediğim.
Jon snow, tryion lannister.
ygritte...
sibel kekili yerli malı yurdum malı .
tyrion lannister.

ölürse g.r.r.m'e yaşını da göz önünde bulundurarak küfredeceğim.
olmasın öyle bir şey.

edit:
sansa stark'ta dert çeke çeke büyüdü ya, onu unuttum. arya kedi kovalarken Sansa entrika öğrendi. masal prensesinden acımasız bir kadına dönüştü bana kalırsa. hakkı yenmemeli. arya'da mis gibi psikopat oldu ama ruhsuz insandan korkulur. it's known.
dizi için (bkz: lyanna mormont).

kitap için (bkz: doran martell).

--spoiler--
aslında doran martell sevgiden daha ziyade oluşan büyük beklentinin simgesi. sırlarla dolu bir eleman. 60 bin kişilik dorne ordusunun sahibi. iki kardeşi de malum aile tarafından öldürülmesine rağmen hala beklemede. gizem karakterleri seviyorum zaar. *
--spoiler--
Hear me roar!
görsel
kimi sevdiysem hep öldü. dizinin selameti için artık taraf tutmuyorum.
ak gezenlerin başkanı. adam cool