bugün

tipik yollarda görülen, elinde tespih, diğer elinde çin malı telefon olan insandır.
küfürü sever, kadını döver tiplerdendir. muhtemelen sevgilisine alacağı en pahalı şey simit ve çaydır. yazıktır.
(bkz: gizli eşcinsellik belirtileri)
(bkz: memati gibi sıçmak)
(bkz: polat gibi geğirmek)
dizilerle insanların karakterlerini eşleştirmenin ne kadar doğru olacağı hususunda şüphelerim var. kurtlar vadisini izleyen her erkek öyle olsaydı, aşk-ı memnu gibi diziler yüzünden bütün türkiye tren şeklinde dolaşırdık.
PERŞEMBE AKŞAMLARI RAHATÇA SOKAKTA DOLAŞABiLMENiZE FIRSAT VEREN ERKEKTiR. ÇÜNKÜ BU TiPLERiN HEPSi O SAATTE EVDE TV BAŞINDA OLDUGU iÇiN O AKŞAM SOKAKTA SANA LAF ATACAK KiMSE OLMAZ. LAF MAF YEMEDEN RAHATÇA DOLAŞABiLiRSiN. KENDi GÜNÜNDE, KENDi SAATiNDE!
(bkz: aa hanım koş bak benden bahsediyolar)
kurtlar vadisinin ilk zamanlarında bende bunlardandım. sonra işler sarpa saldı bende bıraktım izlemeyi.
ama küfür eder, kadın döver laflarını da sacma buluyorum. zaten ufacık tefecik bir şeyim. birine küfür etsem agzıma sıcar, kadın dövmeye kalksam aynı şekilde onlarda agzıma sıcar. her türlü agzına sıcılan ben olurum yani. kurtlar vadisi izliyoruz diye her önüne gelenden dayak yicek degiliz kardeşim.
senaryo ve görüntüsü iyi olan, atraksiyonlu dizi seven erkektir.
aynı zamanda bütün arkadaşları ezel izlemeye başlamış ve yalnız kalmış erkektir.
artık dizi hakkında sohbet edecek kimseyi bulamadığı için kvfanclub a üye olmuş erkektir.
ilk orgazmını kerhanede yaşayan kişidir.
güncel Önemli Başlıklar