bugün

(bkz: boğa burcu erkeği)*
tabikide balık burcu erkeğidir.
boga ve balik.
balık tabi ne sandın.
penis burcu erkeğidir yahut hadi aramızda lafı mı var yarrrak burcu erkeğidir açık konuşmak gerekirse.
yükseleni anket burcu erkeği olan her burç erkeğiymiş. öyle duydum. *
yay burcu erkeğidir. kendimden biliyorum.
(bkz: aslan)
ay çok seksiler hele o liderlik ruhları yok mu?(bağyan kimlikimle)
bu konuda tartışmaya bile girmem.(adam kimlikimle)
-ibneyi niye yazmadın la?
+amk erkek çok ağır oldu peşine ibneyi yazmak istemedim.
balık burcu erkeği romantiktir, mutlu eder yeri gelince lakin asla seksi değildir. biraz komik olurlar bakın espritüel demiyorum komik diyorum. komik bir adam da seksi olamaz. çok severim balıkları, hatta o kadar çok severim ki bu sevgimle seksi birer adama dönüşebilirler. lakin doğal olarak değildirler.

en seksi erkekler genelde aslan, akrep ve boğa burçlarına mensup olurlar.
Ona gore burcu mu degistirilir?
kesin akrep burcudur.
not:kadın değilim ve burçlara inanman.
not:seksiyim o ayrı konu.
niye kimse yazmamış yea !!

(bkz: koç burcu)
Boğa, akrep, koç.
Yengeç tabi ki. Akrep de olur. Ama siz yine de onlardan uzak durun kızlar.
burç erkeği ? yeni bir tür ?
Şüphesiz ki ikizler erkeğidir..
(bkz: kova)
kovadır. *
Kovalar seksi değil sempatiktir. Şeytan tüyü vardır onlarda. Sıcakkanlılık ve sevecenlikte üstlerine yoktur. Ayrıca çeneleri de kuvvetlidir. Tamam o halde akrep erkeği ilk sırada gelsin. Yengeci iki yapalım.
Arkadaşlar boğa diye bir burç keşfettim süper.
benimdir. burç önemli değil.
hadi beyler. Her şeyimiz bitti şimdi bir de burcumuzun özelliğini taşıyoruz. Niye, biz güçlüyüz. Niye, yapmazsan ezik derler. Osman baydemir gibi, hassiktirin diyoruz, hassiktir.
Benim reyim akrep burcuna gidiyor.
hangisi olduğu zaten bellidir, tartışmaya gerek yok dağılın: (bkz: terazi burcu erkeği)
Şu an benim için terazi burcu erkeği olsa da normalde ikizler burcu erkeği dir.

Boğa burcu erkekleri, cidden burcunun özelliklerini taşıyorsa ve bir de zekiyse "bulursanız kaçırmayın" dediğim cinsten erkekler ama konu seksilikken kesinlikle inanılmaz karizmatik ve cezbedici ikizler ile yarışamazlar.