bugün

Seyredildikten sonra 'ne biçim film lan bu?' 'hassiktir diyoruz hassiktir' gibi yorumlar yapılan filmler.

Hele arkadaş tarafından tavsiye edilmişse 'Bu muydu beğendiğin film' diyerek arkadaş aşağılanabilir.

Örnek olarak;
(bkz: alacakaranlık)
(bkz: açık deniz)
(bkz: no ofsayt)
(bkz: çılgın dershane)
(bkz: keloğlan kara prens e karşı)
(bkz: disaster movie)
(bkz: epic movie)
(bkz: date movie)
(bkz: meet the spartans)

vs...
konusu sacma olan (anlasilmayan) ve genelde ingiltere sinema sektoru yapimi olan filmlerdir.
les textiles
how to rob a bank
epic movie
disaster movie
keloğlan kara prens e karşı
b.monkey
novo

vs...böyle sürer gider.
-arog
-vicdan
-yumurta
-çılgın dersane kampta
-jan jan
-matrix....
nasa'nın araştırma yaptığı konudur.

2012 (2009 yapımı)

dünyanı merkezine yolculuk (2003)
(
armageddon (1998)

volcano (1997)

jurassic park (1993)
Sığınak.
bunlar genelde türk yapımı filmler olurlar.
şöyle ki;
destere
recep ivedik serileri
ı love you
celal ile ceren
sabit kanca
oğlum bak git diye sıralanabilir.
Kutsal damacana.
eğer bir sıralama yapılacaksa bu konuda metin erksan'ın sevmek zamanı açık ara önde bitirecektir. *
(bkz: #2842772)
(bkz: #2111396)
türk komedi filmlerinin başı çekeceği liste.
(bkz: el cin)

Korkmak için o kadar para verdim saçma sapan bir şey izleyip çıktım. Paramı geri mi isteseydim acaba?
Kanaltürkte çıkan bütün filmler. .
Dünyayı kurtaran adamin oğlu imdb de en kötüler arasındadır.
ismine güvenerek cd sini aldığım fakat izledikten sonra almaz olaydım diye hayıfladığım kan kokusu filmidir.
hart's war adli bruce willis siçmigi bir film vardi, sinemadan cikartmisti beni hayatimda ilk ve son kez oyle bir sacmalikti.
şahan'ın her filmi.
Fatma giriğin bebeğini kartalın kaçırdığı filmdir boş beşikti galiba adı.
Striptizci zombiler.
O kadar çok var ki yazmaya mecalimin olmadığı filmlerdir. Hatta suandaki diziler de dahildir.izlemeye değer adamakilli pek bi şey yok tv.de.
street dance tır.
saçma ve dünyayının en sıkıcı filmi olarak ; babel diyorum daha da bişey demiyorum.

Bide brad pitt oynuyor. Yemin ederim bi film de bu kadar sıkıldığımı hatırlamıyorum. içimi karartmıştı. izleyeli 4 yıl oldu ama hala aklımda çektiğim o sıkıntı.

Hayır bırakamıyoruz da arkadaşla izlemeyi başladık artık, belki sonunda bi numara vardır diye. Bitince sevinçten ve sinirden ağlamış olabilirim.
Predestinationdir @26 nin bahsettiği filmdir herkes ayni kişi çıkıyor o ne öyle.
Kolera günlerinde aşk.
Taxi driver kadar sacma film izlemedim.
güncel Önemli Başlıklar