bugün

bazen de ileride kendisiyle çok samimi olabileceğimi düşündüğüm * arkadaşın annesiyle sevişme durumudur.
(bkz: amerikan pastası) filmine konu olmuştur. türkiye şartlarında gerçekçi olduğu söylenemez ve gerçekçi olmaması sevindiricidir. anneler kutsaldır!
(bkz: ne kadınlar sevdim zaten yoktular)
fazla naughty america takılan yazarın düşüncesi. yavaş, sakin...
dedesiyle sevişip incinin diline düşmekten iyi eylemdir.
(bkz: inci siker)
en yakın arkadaşınızın sizin annenizle sevişme ihtimalini düşünürseniz hemen bu fikir kafanızdan silinip yerini daha insani duygulara bırakacaktır.
(bkz: yaz tatili sonrası ergenlerin sözlük istilası)
bunu yapan adam hala o arkadaşına buddy naber ya kılığından vazgeçmiyor.
(bkz: anan da mı fuckbuddy di oğlum)
(bkz: fantazikhikayeler com)
american pie seyretmenin etkilerinden birisidir bu.
(bkz: babasıda seni sikmedimi)
en samimi arkadaşınızın anneniz ile sevişmesi gibi bir şeydir.
babada gelince gruba geçilmesi tavsiye edilen eylem.
denizleri aşta gel kurbanın olam kurtar beni buralardan ne olur.

(bkz: anlayan anladı)
kutsal ile sevişilmemesi gerektiğini hatırlatandır.
(bkz: adam amerikan pastasında osbir çekmiş beyler)
''aşk geldiği zaman engelleyemezsin ki, ne zaman seni bulacağı belli olmaz'' diyen insanların çok da garipsememesi gereken durum. ne var aşıklarsa eğer birbirlerine diyecek bir şeyimiz olmamalı. ha benim gibi aşkın engellenebileceği düşünen insanlar içinse kabul edilmesi mümkün olmayan durumdur.
(bkz: bir erotik hikaye sitesi olarak sozluk)
(bkz: ananı da al gel)
sözlük sende bünyende ne çok christian troy barındırıyorsun yahu ! şeklinde serzenişte bulunmadan geçemiyor insan.
bu fikrin akla düşmesi için kendi şeyinin beynine kaçması lazım insanın.
annesini bu işe karıştırmadım dikkat edin. kadıncağızın suçu yok. adam kendini becermekten beynini yitirmiş.
gayet çağdaş bir şekilde karşılanması gereken bir durumdur. çağdaşlık tabuları yıkmaktır. analığın kutsallığı uydurulmuş bir tabudur. herkes cinselliği sansürsüzce yaşamalı. hem kadın bir ana olunca bekaret sorunu da olmaz ve bir gerici-ateist tartışması da çıkmaz. insan evriminin de bir kanıtıdır aslında; ideal insana ulaşma yolunda insan neslinin nasıl geliştiğinin zekileştiğinin göstergesidir. bundan binyıllar önceki atalarımız böylemiydi , doğmalarla anaları kutsal kabul eden zavallı ilkel insanlardı.

edit: ironi.
görüntü gitti Oo (bkz: hangi kameraya bakıyoruz)
(bkz: ne ayaksın olm)
(bkz: naughty america) bir jenerasyonu böyle yedi işte.