1. 1.
    Genel olarak hepsi saçma.

Geçen internette bir arkadaş maliyet hesabı yapmış. Gelinin akrabalarına hediyeler almış. Dünyanın başka yerinde böyle rezillikler göremezsiniz. Bir mal veya hizmet mi alıyorsunuz ki karşılığında bedel ödüyorsunuz?

Her şeyin erkek tarafının makat bölgesinden içeri girmesine değinmiyorum bile.

Yok "enişte makas kesmüyüüüü ;)) " yok sandığın üstüne otururlar, yok kapı açılmıyor. Hay sizin yapacağınız işe s.okayım. Bu ne gevşeklik bu ne laçkalık bilader? Gelinin yeğeni arabanın kapısında durur "açılmüyüü eniştee;))" yapar aq tek yumrukla allahına gönderirim o yeğeni. Ne lan bu samimiyet?

Ki benim bilmediğim daha nice ne adetler var bu topraklarda adamı çileden çıkartan.
    2 ... garu
  2. 2.
    Abimi gecen yaz evlendirdik. O gune kadar dugun, kiz isteme vs. Ile ilgili bir sey bilen bir aile degildik. Cunku annem de yok adetleri ne ben ne abim bilmiyoruz. Neyse nisan yuzukleri olayina geldi sira. Etraftaki insanlar diyor ki abime iste sen ona yuzuk alacaksin kiz da sana alacak. Biz abimle birbirimize baktik ne diyor bunlar diye. Dedik niye oyle adet boyle dediler. Ee dedim cok sacma bir adetmis bu. O zaman herkes kendi yuzugunu kendi alip kendi taksin. Ya boyle bir sacmalik olabilir mi? Erkek adamsin insan mustakbel esine askim sen bana alacaksin ben sana alacagim diyebilir mi? Ne komik. Elbette abim boyle sacma gelenege uymadi ve gitti esiyle birlikte secti ve yuzukleri aldi. Tipki gelinlikle damatligi da aldigi gibi. Yani o sana onu sen ona onu alacaksan ne sacma is bu.
    6 ... when i was a child
  3. 3.
    Düğünün kendisi saçma ama boşanmayı zorlaştırır diye yapılıyor.
    -1 ... selia
  4. 4.
    SAçma olmayan kısım yokki neredeyse her aşama saçmalık ben şahsen düğün yerine sade bir nikah ve onun sonrası tüm davetliler ile yenilen bir yemekten yanayım.
    1 ... beyaz baretli mehmet aga
  5. 5.
    Saymaya kalksam neden 33 yasinda bekar kaldigimi sorgulamam lazim.

Entry burada.
    2 ... thug life nigga