bugün

Abdullah öcalan.
Köpeklerdir.
(bkz: Bir köpeğin boynunu kırmak)
sivrisinek ve köpek.
sivrisinektir,parfüm+çakmak vasıtasıyla kimin patron olduğunun gösterilmesi lazım.
katır,
çünkü anası orospuluk yapıp eşekle çiftleşen at!!
kesinlikle sivrisinek.
sirtlandir. citalarin yakaladigi ava suruyle konmaya calisirlar, aslanlar yemek yerken taciz ederler.
(bkz: sırtlan) üstüne tanımam.
penguen.

eşcinsel penguenler, diğer normal çiftlerin yumurtalarını çalıp kendilerinin gibi büyütüyorlar. namıssızlar.
Ornitorenk beleş yaşıyor.
insandır tabii lan insanda sonra hangisi diyorsan. Düz mantık bakarsak şempanze diyebiliriz. Hakikatten de belgesellerde görüyorsun ne denli orospu çocuğu olduklarını.

Muzu çalıyor yakalanınca sarılıyor sırıtarak. aynı bizim ahmet ağbi.
Timsahlardır.

Ulan su içerken yılan bile dokunmaz derler. Bunlar derede, gölette su içen antiloplara, gazellere, zebralara saldırıyor. Hatta bir keresinde su içen aslana bile atladıklarına şahit oldum namussuzların.
bu suriyelilerde köpekleri özellikle siyah köpekleri hiç sevmiyorlar nedense..
yaratılanı severiz yaradandan ötürü. Bir insana karşı bu cümleyi sarfetmek nasıl ayıplanıyorsa hayvana karşıda aynı muamele çekilmelidir. Sinek,yılan demiş yazarlar. insanoğlu binlerce yıldır doğayı katlediyor, bu durum sözüm ona insanları hayvanların gözünde o.ç yapmıyor mu?
bence de insan.. hem de açık ara farkla.. diğer hayvanlar yaptıkları şeyleri ekosistem sınırları içerisinde, ekosistemin devamı için yapıyorlar.. şöyle söyliyim, hiç bir hayvanın insanın orospuçocukluğuna yaklaşması sözkonusu bile değildir...
(bkz: Beşer)
görsel
hdp vekilleri ve pkk trolleri.
Yılanlar ve Akrepler.
Selehattin demirtaş.
guguk kuşu açık ve net.

dişi guguk kuşu diyelim ki hamile o zaman başka bir kuşun ( farklı cins ) yuvasını gözüne kestiriyor. orada yavru varsa aşağıya atıp kendi yumurtasını bırakıyor. böylece yavrusuna başka kuşların bakmasını sağlıyor. oysa atmasa zaten bakılacak demeyin o durumda doğan yavru guguk kuşu diğer kuşun yavrularını uygun anda aşağı atıyor. yani ailenin genlerinde şerefsizlik ve barbarlık var.
Yattığın odanın penceresinin önündeki ağaçtaki cırcır böceği.
Cinsel hayatlarıni düşünecek olursak Muhtemelen tavşandır.
Kedi lan. Bildiğin kedi.

Şimdi beni tanımadan carcar edeniniz çıkar illa ki ama halihazırda evinde kedisi olan biriyim ve eşime rağmen ben aldım geldim ipneyi. Bu da ömrümdeki 4. Kedim.

Herneyse.

Uzun anlatmayayım, kedidir kedi.
Sivri sinekler ve kargalar.
güncel Önemli Başlıklar