bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    Egolu, kendini beğenmiş, havalı aynı zamanda mal kızlardan iğrenirim bile. Alçakgönüllü, mutevazi ve iyiliksever kızlar benim için altından daha değerlidir.
    15 -2 ... kale3112
  2. 2.
    Önüne gelene seviyorum diyen gönlü .....
    6 ... knock knock
  3. 3.
    Saf ayaklarına yatıp, ondan hoşlanan erkekleri "baksana bu salak benden hoşlanıyordu " diyen kız tipidir. Yav arkadaş bu gece çevremde tanıdığım en edepli, oturmasini kalkmasini bilen, temiz aile kızı ne çıktı. Kendi anlattı bide. Püh lan. Vay amk diye sayıklaya sayıklaya uyurum. Zerre insan sarrafı değilmişim aq. Beyler hicbir kıza güvenmeyin, valla sizi suya götürür. Susuz getirir. Ben artık hepsinden korkuyorum.
    11 -1 ... metrobuste yer kapan muhendis
  4. 4.
    ortalık karıştıran kız. evet bu kız ortalık karıştırır.

s ı k ı n t ı.
    6 ... fennafillah
  5. 4.
    özel üniversitede okuyan gerizekalı çakma sarışın kız tipi.
    10 -1 ... ariapande
  6. 5.
    Bana "tatlım" diye hitap eden kız tipi. Çok kızar ağzının payını veririm.
    8 ... emma bovary
  7. 6.
    Samimiyetsiz.
    Ağzını yayarak konuşan.
    Paraya gereğinden fazla önem veren.

Bu saydıklarım kadınlara değil erkeklere de geçerlidir. En sevmediğim insan tiplemesi budur net olarak.
    6 ... berarkblog
  8. 7.
    yalaka ve ukala olanlar.
    4 ... armyofottoman
  9. 8.
    Sağı solu belli olmayan, tuhaf, kestirmesi güç davranışlarda bulunan kızlar.

Bir de adınızın sonuna -cım, -cim getirerek konuşurlar ki tam nefret edersin.
    1 ... mirasss
  10. 9.
    kimse beni tanımlamamış negzel.

en nefret ettiğim kız tipi.. yürüyen uçah. şaka şaka. "ben her şeyi biliyorum olgunum ben canım" ayakları yapan kızdır. sen erkeklerden başka ne bilecen cahil.
    5 ... astral duzlemde tanri olan kiz