bugün

Yılanlar. Tabi bir nefretim yok ancak korkum var. Siz nasıl bir canlısınız arkadaşım yahu ? Elin ayağın yok, bir kafa bir gövdeden oluşuyorsun. Ama gezegendeki en ölümcül şeylerden birisin. Bırakın fotoğrafına bakmayı, düşündükçe tüylerim ürperiyor.
kovalayınca gitmeyen uyuz sinek.
Fare aga. Çekindiğim bir hayvan. Çok hızlı olması dehşet veriyor o anlık. Ne diyelim allah hayırlı hayvanlarla karşılaştırsın.
Örümcektir. Zıplayanı var, tüküreni var, el kol yapıp şekil yapanı var, kamufle olanı var. Allah böyle evrimin belasını versin.
(bkz: insan)
Komodor ejderi, Allah'ın belası pislik bı hayvan. Nasi da yutuyo kuzuyu bı lokmada, nalet olasıca. Nefret ediyorum bunlardan, insan olsalar kesin Akepeye oy verirlerdi. Tayyib istifa ayol, istifaaaa!!!!
Güve. Çok tiksiniyorum görünce tüylü tüylü ıyhh. Bir de insanın üstüne üstüne uçuyor kahrolasıca...
sinsice öldürme potansiyeli olan, mertçe dövüşmeyen, kendimi savunma şansım olmayan hayvanların hepsinden nefret ederim.
örümcek, hamamböceği ve akrep.

engerek yılanını kafasından tutup sersemletene kadar vuran ve torbaya atan biri olarak yukarıdakilerden tırsıyorum.
Gelincik. Bu kadar sevimli görünen bir hayvan nasıl bu kadar şerefsizlik yapabilir anlam veremiyorum. Bizim kümeste tavuk, civciv bırakmadı. Yese falan neyse keyfine boğup bırakıyor namussuz.
Fare, örümcek ve bilumum haşereler.

Çocukken evimizi fareler basmıştı. ilkokulda iken sürekli fareli resimler çiziyordum ki hoca da nedenini sormuştu. Lise yıllarımda bile onun travmasını üzerimden atamamıştım. Rüyalarımda sürekli fareleri görüyordum, evet.
Sivrisinek şüphesiz.. birde tam nefret olmasada köpekleri pek sevmem korkuyorum onlardan..
Fare, hamam böceği.
Şu anda denizanası...
Söylemek istemiyorum fobim azar.
Genel olarak haşere takımı diyebilirim, ilaveten maymun.
o çocuğu sinekler...
böcek sevmem.
Allah affetsin arıları hiç sevmem.
Her hayvanı severim ama sevmediğim bir şeyi temsil ettiği için kanarya olabilir.
Komodo ejderi. Pis pis salyaları akıyor…
Hamamböceği de fiks..

Fareye o kadar demiyorum, youtube’da tüfekle avlama videolarını izleye izleye alıştım biraz..
Vatozdur anasını sikeyim bu hayvanların.
insan hayvanı.
Sivrisinektir gezegende hiçbir şeye faydası olmayan sadece zarar veren bir hayvan.
bu ipne ;

görsel