bugün

benim için kemalizm ve satanizmdir.
Veganizm. Nasıl et yemeden yaşıyorlar anlayamıyorum.
(bkz: romantizm)
(bkz: feminizm)
edit: feminists were here.
faşizm ve terörizm.
(bkz: trollizm).
(bkz: nihilizm)
-izmlerin hepsidir. değerli arkadaşlarım -izmlerin hepsi türk milletinin düşmanıdır. türklerin siyaseten, fikren, felsefi açıdan bölünmesine sebep olmuştur. aklı fikri olan adam zaten herhangi bir ideoloji peşinde koşmaz, kendi ideolojisini kendi geliştirir. herkes özellikle şu sonu -izmle biten akımlara karşı dikkatli olmalı. tamamına yakını parapsikolojik harp çıkarıcılarının biz insanoğlunu kamplaştırmak ve kutuplaştırmak için geliştirdiği öğretilerdir. özellikle geçmişte türk milleti bu tuzağa düşmüş ve birbirini kırmıştır.

gerçekten bu konunun ayrıntısını merak ediyorsanız attila ilhan ve cemil meriç gibi yazarların ideolojilerin gerçek yüzüne vurgu yaptıkları eserlerini okuyunuz. sonu -izmle biten hiçbir akımdan bu ülkeye hayır gelmez. hatta kemalizm bile. çünkü atatürk'ün kemalizm diye bir söylemi yoktur. kemalizm tamamen atatürk öldükten sonra inönü döneminde ortaya çıkmış bir akımdır ve aslında atatürkçülük değil inönücülüktür. o görüşe sahip vatandaşlarımızın da kemalist değil atatürkçü ifadesini kullanması gerekir. sosyalizm, kapitalizm, komünizm, faşizm, islamizm, kemalizm, feminizm ve daha nice diğerleri türk milletini kutuplaştırmak ve milli birliğini dağıtmak için ülkeye sokulmuştur. bugün artık batı dünyasında bile çoktan kullanımdan çıkan şu -izmleri bizler de günlük hayatta kullanmayalım ve kendi ideolojimizin sahibi kendimiz olalım. siyasi partiler ve akımlardan gerçekten bize bir fayda yok.
tayyipizm kemalizm bahçelizm.

yobazizm modernizm abazanizm kezbanizm

sayabildiklerizm.
bütün izm ler kötüdür
hepsi kul icadı olduğu için yazanın menfaatini gözetir .
kapitalizm tabi ki. her kötü şeyin altında yatan sebep o.
Cemil meriç' in de dediği gibi "izm'ler idraklerimize giydirilen deli gömlekleri. itibarları menşe'lerinden geliyor. Hepsi de Avrupalı."
helenizm(helen,yunanlıların kendine verdiği isim ve yunan ırkının üstünlüğünü ele alan akım)

ermenizm

ateizm

komünizm

deizm.
(bkz: feminizm)

dünya üzerindeki en boş ideoloji.
Kemalizm.
Yoksa en nefret edilen izmirli diyecektin de çarpıldın mı?
(bkz: muhammedizm)
Ananizm. Anancılardan nefret ediyorum. Evet
Çomarizm. Hadi bakalım.
(bkz: kadirizm) kadir inanır bile nefret ediyordur eminim. bir sürü kıro kendini delikanlı sanıyor.
Femin. tiksiniyorum.
(bkz: seksizm)
Kamalizm.
atletizm. deli dana gibi koşuyorlar dur durak bilmeksizin.
güncel Önemli Başlıklar