bugün

verdiğin değerin bir türlü farkında olmayan, lan aq kızı seviyoz işte anla da artık.
Babam.

Çakal hain şark kurnazı üçkağıtçı dolandırıcı ve bundan gurur duyuyor. Midem ağzıma geliyor kendisinin yediği pisliklerden kapkara hale gelmiş suratına bakınca dahi.
iki yüzlü insan ve yalan söyleyen insan. Bu iki insan tipinden nefret ederim. Ve hayatım boyunca asla değişmeyeceğinden de eminim.
Sürekli küfür eden ve yalan söyleyen insan. En nefret ettiğim insan tipi gerçekten.
empati yapmayı bilmeyen,
dedikodu ve gıybet yapmayı sohbet etmek sanan,
hep kendi menfaatini düşünen,
paraya gönül veren,
edepsizliği cesaret zanneden,
makam ve mevkisini kendi çıkarı uğrunda kullanan yetkili, yetkisiz insan.
acıma duygusu olmayan varlık.
yüzlerce benzetmeyle daha da uzatabilirdim kendi payıma.
Herkesi ahlak çatısı altında eleştiren ahlaksız ahlak bekçileri.
Kahvede oturup sağı solu kesen orospu evladı dedikodu müptezeli moruklar ve esnaflar.
arkadan konuşan insan tipi.
yeryüzünden sileceğim az kaldı, devam etsin.
Erkeklere düşman Feminazi kadınlar ve kadınları meta olarak kullanan erkekler. Normal insan kalmadı piyasada valla. Nedir bu saçmalık. Birtakım anormallik.
46 raporlu fesli ve yaltakcilari.
" okuyamadım ama her şeyi bilirim " mantığı ile kendini bir halt zannettirmeye çalışıp çok konuşan boş !
dengesiz ve geçimsiz insanlardır.
Arkadan iş çeviren, arkadan konuşan(dedikodu), arkandan insanları sana karşı dolduran yavşaklardan çakallardan nefret ediyorum. Bunları döve döve öldüresim geliyor. Ama öyle birşey ki nereye elimi atsam bu şerefsizlerden karşıma çıkıyor.

Bugünde aynısı oldu. Şerefsizler tutturdular bugün acil toplanmamız lazım diye yarın değil illa bugün gel diye. Geldim ikindileyin şehir dışından; biz toplantıyı sabah yaptık diyor. Ulan tatilimi bıraktım, şehir dışından geldim! Benim geleceğimi de biliyordun. Ben şimdi seni de ananı da ...

neyse ya kendi kendimi sinirlendirmenin anlamı yok. Zaten asabi birisiyim en sonunda birinin canını yakmayalım sonra. iyi geceler sözlük.
Aşırı ciddi insan tipidir. Değerleri, kıstasları kırılmaz ve esnetilemez. Sanki poz verir gibi hep ciddiyet takınır. Eğlenmeyi unutmuştur.
Herşeyi bir anda kestirip atan insanları asla sevmedim.
O kadar çok ki aslında en nefret edileni Kendi haline bakmayp karşısındaki kişiyi eleştiren tiplerdir.
herkesle iyi geçinen herkese gülücükler dağıtan her konuştuğu insanı haklı bulan gevşek insan tipidir. bir de aynı arkadaş ortamı içinde gruplaşma yaratıp biriyle daha sıkı fıkı gizli işler peşinde koşan yavşak insanlar vardır.
Yanlışı doğru gibi göstermeye çalışan tip.
Hiçbir şey bilmediği halde biliyor'muş'casına davranan insanlar tabi ki. Cehalet dünyadaki en kötü şey!
El şakası yapanlar varya
1. araya mesafe koymak istediğimi anlamayıp sülük gibi yapışan insan,
2. hiçbir açıklama yapmadan görüşmeyi kesen insan.
Yardım etme maksatlı insanları kandırıp, onların zayıf anından yararlanıp, sırf kendi menfaatleri ve zevkleri için kullanan insanlar.
Kendisine yapılmasını istemediği şeyleri başkalarına yapan insanlar.
işine geldiği gibi davranan, kullanabileceği kriterlere sahip insanları, ihtiyacı olacağı güne kadar istifleyen, insanları zor gününde desteksiz bırakan, kendinden başka kimseye insanca davranmayan ben merkezci insanlardır.
yalan söyledikten sonra ortaya çıkınca gözünün içine baka baka inkar eden insan tipi, bakın yalan söyleyen demiyorum yalanını inkar eden.
saygısız insanlar. her şeyi ol, kötü ol kıskanç ol kibirli ol sorumsuz ol tembel ol ama kendine ol be kardeşim milletin sınırına girme.
güncel Önemli Başlıklar