bugün

bir tane değil ki amk. hangisini yazayım, ertuğrul dan başlayayım bari diyeceğim kişi.
Sergen.
Baran.
Koray
Furkan (adaşım olcak kancık)
Veysel

Yazarları sinir edenlerin isimleridir hatırlamamak gerekir.
emre belözoğlu, mesut özil, fatih terim, ba.
Fatma.
Ya kız o kadar itici hale geldi ki gözümde yaptığı hiçbir iyilik güzellik kurtarmaz heralde onu.
Konuşmaları, ayyy yaaa gibi zırvalıklarla cici olma çabası, böyle cümle aralarında aaaahh falan gibi derin soluk alıp vermeleri, bakışları, sırıtıp kahkahaya zorlaması, sürekli yavrusunu kuş kapan fatma girik gibi ağlaması, insanlara sürekli yalakalık yapması, kardeşim ayağına sağda solda ne kadar erkek varsa hepsiyle elleşmesi, ve üstüne üstlük böyle bir tip olduktan sonra iyilik meleği gibi olmaya çalışan hal ve tavırları.
Evet, heralde elime verseler kızı öldürürmüşüm, yazarken ne kadar nefret ettiğimi yine anladım.
Gülçin
faruk
hande
banu
melisa
berat
Ömer
sena
ecem.
Kızlarda tuğçe ve alara.
Erkeklerde batuhan ve mert.
Kaşar vs. Yavşaklar.
aslında bir sebebi yok ama... emine ismini sevemedim gitti yahu, bak nuri yi sevebildim ama emine cıx olmuyor yapamıyorum. :D

nazife mesela manasını da bilmiyorum tamam hadi bunun kötü bir anısı var ilk okul 2-3 sınıftan kalma.

mesela merveler hayatıma tecavüz etmiştir ama hiç böyle sevmiyorum demem çünkü merveler güzeldir. gözleri her bişeyleri güzel bir tek zihniyetleri kötü.
En nefret ettiğim isim,
Nazmiye.
nazmiye anacığımın adı .hayat böyle biri nefret eder biri sever .
insan.

daha ne olacak.
bir ctrl+f yapıp sessizce uzaklaştığım başlıktır.
Şule ismine ayar olurum ağa.
Tayyip.
ibrahim.

bi zamanlar hayatımın içine eden hayvanın tekidir. adını duydukça kafamda işkence yapmışlığım çoktur buna.
Fatma isminden nefret ediyorum.
404 not found.

Ne kadar da insancıl biriyim .
Yasin.
Adı gibi çocuk değil valla çok ikiyüzlü şerefsiz ayrıca da yüzsüz . Hayatta tek nefret ettiğim insan.
can isminin yapıştığı tüm isimler alican nazlıcan umutcan vs.
uğur
ismail
Hülya
sevgi
zeynep
mesut
esra
başka da kimse yok sanırım.
Dan bilzerian lan.valla bu.amk ben onun da adinin da.
Birkaç tane var da birinden nefretin ötesinde resmen tiksiniyorum. O isme sahip olanlar belki mikemmel olabilirler ama o değil. Baş harfi " ş " devamını getirmiycim. *
çağatay.***
Alperen
erol
baran
yasin
kaan
tahir
cihan
mehmet
mert
polat

Simdi farkettimde ben erkeklerden nefret ediyom galiba.
Filiz. Salak karı. Çok içimde kalmıştı, rahatladım be. Inşallah modlardan tanıdığı yoktur.
Mustafa. Babamın adıdır.