bugün

Seveninden nefret edenine herkesin aklına gelen ik kişidir. Uzun boyludur, ne istense veren bir yapısı vardır.

Namuslu Türk vatandaştan alıp arapından teröristine kim varsa verir ama konumuz bu değil.
Fetoş totosudur..
söylemek istediklerimi söylersem bir daha hiç konuşamamaktan kokuyorum bu sebeple susma hakkımı kullanmak istiyorum.
bu ülkede "fetocu değilim" diyenlerden korkmak lazım...
ya da "sen fettullah gülen hoca için fetö diyemezsin" diyen belediye başkan eskileri vardı...onlardan da korkulabilir...
görsel
2013 öncesinde bununla gurur duyanlar ,ağlayanlar, dön gel diyenler ,birileri işte.
Ramiz turhan erdamar.
Ha bir de hakan şükür vardı.
yüzünün yarısı amerikalı yarısı işidci olan bir abi var bilirsiniz sakallı böyle. sürekli atamıza küfreden şahıs.

en büyük fetöcü odur sorarsalar o şahısı gösteririm.
Fetö nun kendi bile o şahıs kadar fetocu değildir.o derece yani.
Malûm şahıs.
görsel

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Genel Başkan Yardımcısı yaptığı Yüksel Taşkın'ı bilir misiniz bilmem ama siz faşist Ulusalcılara kötü bir haberim var!... Genel Başkan Yardımcısı oldu!!! CHP'ye hem de CHP'ye!!! Lan bunu başta söylemişim zaten... FETÖ’nün Ergenekon, Balyoz gibi kumpas davalarının tetikçisi Taraf gazetesinin yazarıydı diyorum!... Üzüldünüz mü? Taşkın ayrıca 'Açılımcı' kimliğiyle de dikkat çeken bir adamdı!... CHP'yi yöneten Alevi-Kürt kardeşliğine bir de Yüksel Taşkın gibi isimleri ekleyerek, CHP Genel Başkan Yardımcısı yaparak CHP'yi daha da güçlendiren Kılıçdaroğlu'na selam olsun! "Yeter ki bu hükümet gitsin! Yeter ki bu hükümet Gitsin!" değil mi??? Biz herkesle iyi anlaşırız kendine Gerçek Atatürkçü diyen faşist ulusalcılar... Sıkıntı yok yani... Ağlayın. Zırlayın. Hehehehehe. E ee ne demiştik? Bu işler böyle miydi? Evet. Bu işler böyle...

https://www.ulusal.com.tr...in-tepesinde-h266819.html
Yok bilmem neyin yardımcısı olmuş burda koskoca başkan olanı var önce onu halletsen?
fetö denen şerefsizin ta kendisidir. diğerleri alet oldu resmen
fetö iti ile banka açılışları yapan, fetöye ne istediyse veren biri vardı. ismi aklıma gelmedi şimdi.
Tayyyeeeepppp! Oğlum koş gel, arkadaşların seni soruyor !
o kendini biliyor fettoşçusudur.
güncel Önemli Başlıklar