bugün

Yanarak ölmek diye düşünüyorum.

Çünkü ölümü resmen yaşıyorsunuz ve çıkabilecek bir yer yok.gazdan ne kadar erken boğulursanız artık şansınıza...
Donarak ölmek.

Donarak yanarsın çünkü.
metal döküm havuzuna düşmek.
içi timsah dolu havuza düşmek.
yavaş yavaş ve acı çekerek ölmek.
Kürt olarak ölmektir.
islamin doğuşu sırasında vahşi'nin peygamber efendimizin amcasını öldürüş şekli.
ölmeden ölmek.
yüksekten düşmek ile boğulmak bir de yanmak.
Deniz'de yüzersen yangın söndürme uçağının haznesine alınıp yangının üzerine atılan suyla birlikte ateşe düşmek
Kaziga oturtulup beklemek. Ayyy amk.
intihar etmek. kendi elinle ölüme gitmek yada idam edilerek ölmek. en çok acı vereni de yanmaktır.
Vücuda çimento dökülerek uzun süre bekletilerek ölmek zira uzun süreli bir acıdan sonra ölmektir bu.
kazığa oturtulmak, aynı anda yavaş yavaş yerden lav yükselmesi, bir yandan da yüzlerce eşek arısı tarafından sokulurken aynı zamanda gözlerin oyulması olabilir.
işkence sonucu ölmek.
Bok kuyusuna düşüp boğularak ölmek. Çanakkale savaşı sırasında bi anzak askerinin başına geldiğini duymuştum ne kadar doğru bilemem.
Testerenin eline düşüp oyunu son saniyede kaybetmek olabilir.
imansız ölmek.
içinizde ki gazı çıkaramadığınız için ölmek gerçekten berbattır.
canlı canlı gömülmek veya bir tür salaklık ile kendi kendini gömebilmek*.

http://www.ilkben.com/def...di-1410861488-haberi.html
psikolajik olarak kendi kendini öldürmek . bunun en büyük sebebi AŞK tır çünkü hayatın alt üst olur ve daha sonra yavaş yavaş ağır ağır insanı tüketir çeşitli hastalıklar çıkar yada vücudun direnci düşerek ota boka bişeyler kaparsın sevecekseniz adam akıllı sevin yalan söylemeyin ve sevdiğiniz kişiyi benimseyin .
daha önce 3 kere yanarak, 5 kere de donarak öldüm ama boğularak ölmek gibisi yok.*
yavaş yavaş umutların tükenerek ölmek.
Yanmak, bogulmak, bi yerden dusmek, parcalanmak vs vs.
(bkz: son durak)
(bkz: testere)
(bkz: human centipede)