bugün

duyulduğunda insanı gıcık eden ses ve seslerdir.

(bkz: vuvuzela)
testerenin demire sürtüşü.
en kötü ses sessizliktir.
tebeşirin tahtada çıkardığı ses ve sabah osuruğu sesi.

(bkz: sabah osuruğu)
duvarı sürten tırnak ve tabağı çizen çatal sesidir
Boru sesi ti'dir efenim.
Savaş eseri denilebilecek tüm sesler: silah sesi, bomba sesi, siren sesi ve acı dolu çığlıklar.
elhamdülillah diyen rte sesi. allaha şükürden soğuttu bizi pislik akpliler.
boş akbil'in çıkardığı ses.
ulusa sesleniş.

yemin ediyorum çocukluğumdan bilirim, böyle bir eziyet yok. önceden evin babaları sonuna kadar da dinlerdi. ikinci bir kanal yok, ikinci bir televizyon yok, mecbur dinleyeceksin. bir ara baya bir kaybolduydu, rte ile tekrar döndü. neyse ki, televizyon da fazla, kanal da.
otobüsün çıkardığı o anlamadığım ama kulaklarımın ebesini belleyen ses.
Dirdirci baldiz sesi.

i hate baldizs!!!!
Ece gursel.
Korkunc .
Şüphesiz travesti sesidir.
gecenin bir yarısı oturma odasının duvarındaki saatin "tık tık tık" seslerinin beyinde yankıması.
deprem olmadan milisaniyeler once yeryuznden cikan ses. oyle boyle degil, korkunctur.
dandik adaptörlerden çıkan o tiz ötesi frekans sesi.
(bkz: Ferhat Göçer)
kesinlikle taş'ın demir sac'a sürtmesidir.
Sandalyenin ayaklarının yerde sürtmesiyle oluşan ses. Yani benim çok huylandığım bir ses.
tayyibin sesi. iç gıcıklar, uzun süre dinlendiğinde karın ağrısına ve beyin kaybına yol açar...
(bkz: yav he he)
Mabel matiz en başta gelir.
puana vurursak 2/10 değerinde bir trollük denemesinin ortaya çıkardığı liste. 2 puan da en azından isimler araştırılmış ve listelenmiş. dev sesler unutulmamış. canım ciğerim dio var. ordan verdim. ama eksikleri de yok değil. mesela kötülenenler listesine bruce dickinson gibi bir efsanenin eklenmemiş olması affedilemez.

orjinal troller vardı eskiden. en azından sıkıcı değildi lan.

eksi ya da artı herhangi bir oy verilmemiştir.

ama denemeye devam.

eddy: cevap verilen entry için: (bkz: #21114093). sonradan başka bir entry ile birleştirildi, cevap verilen entry ilk entry olma özelliğini kaybetti.
eski sevgilinin sesi.