bugün

(bkz: cemşit)
(bkz: şeyhmus)
(bkz: murteza)
(bkz: zülküf)
barkın
tikican
mülayim
kurban
satılmış.
(bkz: behlül)
eskiden güzeldi bu isim. oğlum olsa adını behlül koyardım eskiden ama artık güzel değil bu isim; kötü. o kadar güzel değil yani kötü ki artık gına gelmiştir herkesin, sevgilinin dilinde olmasından. behlül senin sarılığını zkiim..
hıfsı. *
(bkz: şehmuz)

şu isim kadar beni gülmeye iten ve bir aile neden bu ismi koymuş ki diye düşündüren başka bir isim yok. neden diye soruyorum kendime cevabını da veremiyorum. gerçekten çok kötü lan.
(bkz: ukbenafi)*
serdal.
yaşlı bir teyze vardı toununa serdar diyemez serdal derdi, hep o geliyor aklıma. kötü mü hayır, sadece uyduruk geliyor kulakıma. *
bogdan tanyeviç
bogdanoviç.
(bkz: temelcan)
berkcan
not: anlamca kötü olduğundan değil son zamanlarda tüm tiki karakterini berkcan ismi üzerinden oynamaları hatta şarkılarda bile berkcan ismine takılmalarından kaynaklanıyor.
(bkz: egemen)
(bkz: uyanış)
zafer, kuzey, eser, emir, melikşah. bu isimdekiler her zaman itici gelmistir bana. isimleri de, kendileri de.
(bkz: berksu)*
hülagü.
durmuş. sen gel adamın ismini "durmuş" koy sonra randıman bekle. durmuş lan işte. ha bir de dursun var o da fena.
(bkz: berkcan) dan kötü isim mi var la.
kişilik olarak mı kötü eceba anket bey demek lazım önce.
ilk etapta, adnan kötü bence yahu..*
en iyisi: (bkz: adnan ziyagil)*
hürrem. bu ismi koyarken anası babası ne düşündü bilmiyorum ama bu ismin sahipleri hep mi kızıl?
(bkz: ben bugün bunu gördüm)
seçkin.
selim.
ediz.
erhan.
ömer.
kadir.
tolga.
Hasgülü
haydarberk
Haydarsu.
(bkz: muammer)
(bkz: beynur)
(bkz: cumali)
(bkz: efrayim)
haydar ve berke"can" dır. daha kötüsü olamaz herhalde.
burak: hz.muhammed in mihraca çıkarken bindiği binek hayvan. yani bildiğin mübarek eşek, at veya deve her neyse işte.