bugün

anket formunda olmakla beraber bir o kadar da faydalı başlıktır. çünkü kullanıcılar bu sayede en kullanışlı temanın hangisi olduğunu tek tek deneyip görmek durumunda kalmak yerine birbirlerinin tecrübelerinden faydalanmak suretiyle daha hızlı bi şekilde konfora ve kullanışlılığa ulaşacak, sonuçta kaliteli bir kullanım alanına kavuşmuş olan sözlük yazarı zamanını daha verimli geçirme olanağına sahip olup artık derdi gücü entry girmek olacaktır..
misal;
-hangi temada daha önce baktığımız başlıklar sol framede farklı bi renk tonu almaktadır,
-hangi temada entry girdiğimiz başlık farklı bi renk almaktadır,
-hangi temada yeni ileti girilmiş ( bir derdim var, özel mesaj...) bildirim butonları daha belirgin bi uyarı görüntüsüne sahiptir...

gibi birçok etken sözlük kullanımı açısından önem arzetmektedir.
tabi ki kullanıcılıar keyiflerinin kâhyasına uyarak diledikleri temayı diledikleri kadar kullanmalıdırlar, her temaya ayrı emek harcanmış, her birinin ayrı güzel özelliği olduğu mutlak.
ayrıca herkesin kendince bir kullanışlılık ölçütü vardır, ancak en kullanışlı temanın hangisi olduğunu bazı rasyonel kriterlere bakarak belirleyebiliriz görüşünü savunan başlıktır. *

edit: favori temanın adı , beğenilmesine sebep olan özelliği ile birlikte yazıldığı takdirde asıl amacına ulaşacak olan başlık.
battaniye sıcağı olması lazım. gözü yormuyor.
portakal gibin'dir.
bir bakınızın boş mu, dolu mu olduğu anlaşılabiliyor. güzel bi özellik bence...
çimen ve picasso ölmedi favorim şahsen. iyi kullanılıyorlar gerçekten. gözü hiç yormuyorlar mesela.
bi ara ciddi soğumuştum sözlükten bu tema olayı yüzünden. bi türlü açasım okuyasım gelmiyordu sözlüğü benimseyeceğim bir tema bulamadığımdan.
neredeyse hepsini denedikten sonra underground a tutuklu kaldım.
hem retro havası var, hem de renkler şahane, gözü de yormuyor.

yapana selamlar, saygılar.
kesinlikle underground.
(bkz: version 7 0)
gözü yormaması ve bakınızların dolu mu boş mu olduğunu göstermesi ile gayet kullanışlıdır.
(bkz: picasso ölmedi) pastel renkler kullanılmış gözü yormuyor ve bkz verdiğinizde doluysa mavi boşsa kırmızı olarak gözüküyor.
(bkz: kahve lekesi)
bildiğin leke var lan ekranı yonttum çıkmıyo da amk.
(bkz: fuck you james)
mini mini bir nick konmustu tarafından hazırlanmış olan renksiz adlı tema. kesinlikle gözleri yormaz. uzun metinler rahatlıkla okunabilir.
kesinlikle (bkz: azmin zaferi)* * *
(bkz: version 7 0)
favori temanın adı , beğenilmesine sebep olan özelliği ile birlikte yazıldığı takdirde değerlendirmesi daha kolay olacaktır.
(bkz: tema vakfı)
Portakal gibin'dir.