bugün

gerçekten insanın yüreğini ağzına getiren ve gece uyuyamamk gibi bir paranoyaya girmenize neden olan filmleridir.
(bkz: silent hill)
(bkz: korkunç bir film)
(bkz: halka)
kendilerini gerçekleştirmeyi başarmış korku filmleridir. en korkunç korku filmi böyle bir şey olsa gerek.
(bkz: the shining)

iyidir.
(bkz: rec)
karakterlere uygulanan makyaj gayet hoş. insanı hafiften tırstırıyor. izlerken bir anda gerçekmiş görüntüsü veriyor.
(bkz: a serbian film)

yönetmenin, bu filmi çekerken nasıl bir ruh halinde olduğunu düşünmek bile korkutuyor insanı.
izledim, insanlığımdan utandım.
(bkz: emret komutanım şah-mat).*
izlediği günden beri insanın üzerinde büyük bir etki bırakan filmdir. karantina filminin halen etkisindeyim.
Garez
Dabbe .
(bkz: mirrors)
hayvan mezarlığı.
korku filmi değil ancak uaral'ın
http://www.youtube.com/watch?v=wq0rXGLs0YM&feature=player_embedded
bu klibidir...
Efendim bana göre (bkz: Hayvan Mezarlığı) dır. Belkide korkmamın sebebi hayvanlara duydugum saygıdan gelmektedir . Yazarı Stephan King'dir .
terminator 2 diyorum.

belki de çocukken izlediğim için kötü etkilemiş olabilir. şu yaşımda izlemiş olsaydım gülüp geçerdim haliyle.
finale doğru sıçmaya başlasa da bana göre lanetli tepe filmi bence en korkuncudur. hele filmin başlarındaki akıl hastanesi sahneleri çok şizofreniktir. gece karanlığında ve yalnızsanız izlemekte güçlük çekebilirsiniz.
peşin söylerim paranormal activity olayına girenin beyninden şüphe ederim.
tabii ki oz büyücüsü değildir. alfred hitchcock'un the birds'ü olabilir.
(bkz: Büyü)
(bkz: the exorcist)
çaki diyorum ve son noktayı koyuyorum..
içinde mehmet ali erbil geçen filmlerin tümü.
"twilight" serisidir, allah kimseyi izlemek zorunda bırakmasın düşman başına.

serinin ilk filmini izleyenler hayatlarına bitkisel olarak devam ediyor!
beni korkutan tek korku filmi the exorcist'tir. bu filimi 13 yaşımda 21:15 seansında tek başıma izlemiştim. *. daha sonra yalansız hiç korkmadım. ama bu filimden çok korktum sözlük çok.
(bkz: Paranormal Activity 2 alır diyorum) harbiden iyi ama..