1. 1.
  fransizlardir.
  2 ... arxaggelou
 2. 2.
  En korkak millet japonlar'dır. 1.Dünya savaşının başında uzak doğuya hakim olmak isteyen japonlar. Savaştan ilk ayrılan ülkedir.
  1 ... iiiblacktoothiii
 3. 3.
  israil. Korkudan en acımasızca davranıp hakim olma isteğini her zaman görüyoruz...
  1 ... ozan oyunbozan
 4. 4.
  Yahudilerdir. Zira ölümden çok korkarlar. Tıpkı bir hayvan sürüsüne ani bir ses yaptığınızda nasıl toplu olarak kacarlarsa bunlarda öyle kaçarlar ölümden. Hatta hayvanlar daha cesur kalır. Garkad ağaçlarını cogaltin. Sizinle işimiz bittikten sonra gölgesinde dinlenmek isteriz...
  1 ... gaiptengelenadam
 5. 5.
  kesinlikle fransızlardır. hem korkak hem de beceriksizdirler. ikisi bir arada olunca fena oluyor. agincourt'dan selamlar.

  (napoleon diyecek olan ilk ukalaya 'pizza' ısmarlıyorum, artık anlayana.)
  2 ... caranthir
 6. 6.
  bence en korkaklar zavallılardır.
  biri japonlar demiş eşeklik yapmış. gaddarlıkları bir yana imparatorlarına ve vatanlarına olan bağlılıklarını pasifik adalarında nasıl gösterdiklerini açıp bir okusaydınız. ama nerede salla gitsin.

  fransızlar mı ?
  romalılara karşı en çok direnen kavim ,dünyada en büyük 10 imparatorluktan birini kurmuş bir ulus.
  ve en büyük bağlılık yemini olan ,lideri için ölmeyi göze alanların adı şöven kavramının sahibi(doğru-yanlış) insanların ülkesi.

  birde türkiye'de ki göçmen ve muhacirler var. ülkenin nerede ise yüzde 35'ine yakını . hemen hepsi kendi topraklarını savunmaya üşenip *** buraya göç etmişler. aman hemen itiraz gelmesin.
  açın suriyeliler hakkında bu ülkede yazılanları okuyun ..

  hiç bir millet korkak değildir .
  korkak olan zulmü seçmiş iktidar ve yandaşlarıdır. (bize bak anlarsın ,14 yaşında ekmekçi berkin'e küfür eden anasını yuhalatanlar)
  3 -2 ... baris hemen simdi