1. 0.
  yunus denen memeli hayvanın karnında deniz yolculuğu yapan vardı bir tane, bence en komik olanı o. Bir insan yunusun karnına sığmaz, şimdi birbirimizi yemeyelim yani. karnına sığmasını bırakın, bir yunusun çenesi bir insanı yutabilecek kadar açılmaz da zaten.
  4 -9 ... ecinni
 2. 1.
  “Aç da götünle dalga geç amına kodumun çocuğu” diyesi geliyor insanın.
  7 -4 ... frekans
 3. 2.
  Zor bir karar. Hepsi birbirinden yaratıcı, birbirinden komik hikayeler bıraktılar arkalarında. Sanırım ben ata binip uzaya gitme hikayesinden yana kullanıcam tercihimi.
  3 -6 ... kardabi
 4. 3.
  2:67 - Hani bir zamanlar Musa kavmine demişti ki Allah, size bir bakara (sığır) boğazlamanızı emrediyor. Onlar da "ayol sen bizimle eğleniyor, alay mı ediyorsun?" dediler. Musa da: "Böyle cahillerden biri olmaktan Allah'a sığınırım."

  4:140 - Allah size Kitab (Kur'an)da: "Allah'ın âyetlerinin inkâr edildiğini ve onlarla alay edildiğini işittiğiniz zaman, başka bir söze geçmedikleri müddetçe, o kâfirlerle oturmayın. Aksi halde siz de onlar gibi olursunuz" diye hüküm indirdi. Muhakkak ki Allah, münafıkların ve kâfirlerin hepsini cehennemde toplayacaktır.

  5:57 - Ey iman edenler! Sizden önce kendilerine kitap verilmiş olanlardan ve kâfirlerden, dininizi alay ve eğlence konusu yapanları dost edinmeyin. Eğer (gerçekten) iman ediyorsanız, Allah'dan gereğince korkun.

  6:5 - Hak, kendilerine gelince onu yalanladılar. Alaya aldıkları şeyin haberi yakında kendilerine gelecektir.

  6:10 - Senden önce de peygamberlerle alay edilmişti. Fakat onlardan alay edenleri, alay ettikleri şey kuşatıverdi.

  9:65 - Eğer kendilerine sorarsan, "Biz sırf lafa dalmış, şakalaşıyorduk." derler. De ki: "Allah ile, âyetleri ile ve peygamberi ile mi alay ediyorsunuz?"
  1 -2 ... gazeloglu
 5. 4.
  Ateş yüzlerini yalar ve dişleri sırıtıp kalır (muminun 104)

  Hazır olun çok güleceksiniz pis kafirler.
  1 ... cilveloy nanayda