1. 1.
  Dinliyorum. Askerliğe çok var da.
  1 -1 ... medyumketo
 2. 2.
  askerliğe bir gün gitmek istedim bi baktım ki ben kadınım zaten askere almıyorlar..işte bu kadar güldük baya arkadaşlarla bu olaya ..

  komik bir askerlik anısı
  9 -11 ... senkronize
 3. 3.
  Terhis olmak.
  3 ... birbeyinoglu
 4. 4.
  kışlada amm subayı olarak nöbetteyim.
  tel boyu nöbetçisi çevrim yapıp şüpheli bir aracın tel boyuna yanaştığını, motoru kapatıp park ettiğini, araçtan inen bir kişinin tel boyu siyah bir poşet bırakıp araca yeniden bindiğini ve aracın hala yerinde durduğunu belirtti.
  yerimize yakın olduğu için kamyonu almadan mangayı hazırlayıp ilgili noktaya intikal ettim. askere şarjör tak, emniyet kapalı, mermiyi namluya sürmeme, hedef küçülterek avcı dizilimi biçminde ilerleme emirlerini verdim.
  ilerlediğimiz zemin balçık, yürüyüş yavaş. subay olarak öne çıkmam lazımdı, elimdeki mp5-a3'ün emniyetini açığ mermiyi namluya sürdüm. araca yaklaşarak uyarı çağrıları yapmaya başladım ama aracın içindeki müzik sesnden beni duyan yok. düdük çalmaya başladım, duyan yok... çocuklara düdüklerini çıkarmalarını ve çalmalarını söyledim, yok.
  en sonunda çömele çömele aracın dibine tele yaklaşıp yerden aldığım taşı aracın camına patlattım! cam kırıldı içinde yarı çıplak sevişen 4 kişi! bu ahmakların seçtiği yer ise askeri arazi tel boyu!
  içindeki herifler götlerini toparlamaya çalışıyor, kızlar üstlerini kapama derdinde falan... başladım bağırmaya heriflere çık araçtan, yere yat falan... nizamiyedeki astsubaya çağrı yapıp 2 kişi gönderdim akabinde kendim gittim dışarı çıkıp götlerinde baksır, çamurlu yere yatırdım herifleri, ver lafları ver! kızlar zaten araç içinde kafalar dizlerinin arasında! tel boyuna bıraktıkları siyah poşetin içinden içkiler, uyuşturucu çekmişler minik kovalar falan... görsünler günlerini diye çağırdım polisi de, verdim ellerine uyuşturucu kullanımı var diye.
  8 ... crossd
 5. 5.
  Askerde arama yapılmış ve bizim timden 6 adet cep telefonu yakalanmıştı, 2 tanesi benimdi. Tim komutanı telefon yakalatanlar çıksın dedi, 5 kişi çıktık öne. Askeriyedeki kampetleri bilenler vardır, seyyar yatak diyebiliriz, epey sağlam sopalardır bununla güzelce dövdü bizi. Daha sonra öğrendik ki telefon yakalattık diye değil; 6 telefon yakalandı, 5 kişi çıktı diye dövmüş adam bizi.
  13 ... sage mode
 6. 6.
  bankaya 18 bin tl yi verdim ama nasıl eğleniyoruz anlatamam.
  14 -7 ... 11nesil
 7. 7.
  izmir'li olanlar izmir'in soğuk havasını iyi bilir. kışın ortasında sabah 5 te amiral kapısında nöbet tutuyoruz 3 asker, soğuk ve uykulu olduğumuz için üçümüz de küçücük nöbet kulübesine girdik sırayla uyuyoruz.
  nefesimiz den buğu tutmuş camın arasından birini gördüm, sırtına silahı takmış kapıdan dışarı çıktı, aha firar var!! dedim.
  o saatte tüm birliği ayağa kaldırdık. meğersem dışarı çıkan kişi ava giden amiralin oğluymuş. sonrasını tahmin edebilirsiniz...
  1 ... sky dancer
 8. 8.
  izmirdeyim acemi birliğinde üç dört haftalık askeriz daha. Dediler aç aç gelmiş. Bir tane assubay geldi. Koca bölüğü mecbur tuttu katılmak için. Yok ceza veririz yok bilmem ne. Konuşması bitti neyse, dedim ki arkadaşlara ben katılmıyorum. Sivilden tanıştığımız bir arkadaşım vardı. Dedi ki bende katılmıyorum. Aa bi baktık biz 30-35 kişi olmuşuz. Sabahleyin gazinodaki sandalyeleri taşıttırdılar tabi. Olsun bildiğimizi okuduk ya huzurluyduk.
  -1 ... gazeloglu
 9. 9.
  hacı ziraatte kuyruktayız, önümdeki amca bastonu önündeki kıza yanlışlıkla değdirdi. kız da bastı feryadı imdaaat sapık var diye. neyse amca aylığı çekip gittikten sonra ben de yatırdım 17 bini eve gittim.

  şeklinde olabilir.
  1 -8 ... herkesebendenentry
 10. 10.
  öğretmen arkadaşla nöbetteyiz 4 6 en pis nöbettir 2 bayan geldi sınırımıza dur yaklaşma dedik tüfek boş dediler biri eğilip eteğini kaldırdı asker bak sizin canınız ister pazar gelin buluşak dedi telefon nosunu söyledi ne yaptıysak gitmediler sonra nöbetçi assubayı aradık geldi bayanlar gitti o gelene kadar tabi olayı anlattık numarayı aldınız mı dedi yok dedik aq salakları dedi gitti.
  7 ... hatake kakashi