bugün

Sporla desteklenen diyet yada diyetle desteklenen spor. Çünkü sadece spor yaparsan vücut iştahı artırır yaktıklarını geri alırsın. Sadece diyet yaparsan vücut metabolizmayı rölantiye alır yediğin kadar yakarsın..
her gün akşamları 10.000 üzeri sahilde yürümektir. eve gelince acıkırsanız cici bebe ya da mevye yiyin.

3 ay içinde yağsız vücuduuz olur ama her gün bunu yapmalısınız.
Sadece Her gün 10000 adımla zayıflamayı hayal edersen, bayağı bir beklersin.

10 bin adımda harcayacağın kalori hızına bağlı olarak 400-450kkaldir. 400-450 kkalde yaklaşık 60 gram yağa denk gelir ki, 1 kilo yağ yakman bu hızla 16-17 gün alır.

Sonuç olarak zayıflamak için kalori hesabını yapmanız lazım. Bir tek Ben 10 bin adım attım,zayıflayacağımla olmaz o iş.
her gün yürüyüş ya da koşu.
Yememek.
yememek evet. ya da yetecek kadar dikkat ederek yemek diyebiliriz. tabi yediklerinin de ne olduğu önemli.
kilo alma yöntemi varmı.
yemek sonra kusmak vkfkjf.
Ev taşımak,

üniversiteyi şehir dışında okumak,

Amipli dizanteri olmak var bir de. Bakın ölmek için yalvarırsınız ama kesin çözüm.
(bkz: intermittent fasting)
görsel
Yemeği azalt, hareketi arttır.
Nokta!
Boşverin yürümeyi koşmayı
Göbek göbek üstünde erirmiş.
yediklerinizi sürekli kontrol edin gün içinde kaç kalori aldınız bunları hesaplayın.

bol bol su için

1 saat yürüyün.
sağlıklı besleniyorum. haftada 3 4 gün bisiklete çıkıyorum. ve inanıyorum yani 1 ay oldu 10 kilo verdim devam şimdilik...
az ve sık yemek, gece yatmadan önce acı pul biberli, limonlu kür yapmak ve en önemlisi yan gelip yatmamak biraz hareket ve spor yapmak en etkili yöntem.
Hamur işini azaltıp su tüketimini artırmak.

Mümkünse suyun içine limon ve taze nane de koyun.
Sağlıklı, düzenli, yeterli beslenme ve spor.
üzücü yöntemlerdir. yiyerek olanı yok mu bunun dostlar. yemezsen zaten zayıflıyorsun. yiyerek olan varsa yazın aç acına gezmesin insanlar.
normal kilodaki insanlar kadar yiyin.
insan gibi yiyin.

görsel
net olarak yememek. bilhassa şeker ve hamur işi kesilirse olur bu iş.
sağlıklı insanlar için:
löpüdü gırtlak yemeyi bırakmak.
götünü oynatmak.
Aç kalmak.
şeker ve karbonhidrattan uzak durunca verilmeyen kilo yok. bir de hareket tabi o çok önemli.
bol su içmektir.
Kes kurtul yöntemi.

Dikkat ytd.