1. 1.
  öncelikle sözlükteki bütün trolleri ve ak partili yazarları takibe alıyoruz (amaç açtıkları başlıkları en hızlı şekilde fark etmek). açtıkları başlıklara veya girdikleri entrylere cevap niteliğindeki entrymizi girip artı oyları izlemeye başlıyoruz.

  her gün (bkz: recep tayyip erdoğan) başlığına hakaret saçan entrynizi ilk sıralarda girmeniz de yararınız olacaktır.

  tam tersi şeklinde (bkz: atatürk) ve (bkz: mustafa kemal atatürk) başlıklarına da övgü dolu entryler girmeniz de tavsiye edilir.

  buna benzer başlıkları tespit edip aynı işlemi tekrarlayın.

  süreç boyunca takınacağınız kimlik kısaca şudur ''müslümanım ama ateistler haklı - kahrol akp defol git başımızdan- atam neredesin ah ah ülkenin şimdiki halini görsen'' vs.
  8 -9 ... testestorant
 2. 2.
  Sonra eksi yirmiyle dolasin. Hey allam.
  2 ... dorduncuyildiz
 3. 3.
  Bu kadar uzun planlamaya gerek yok. Kendinizi 90-60-90 olarak tanıtın ve birazda cinsel içerikli entry girin yeter.
  1 -1 ... electro zurna
 4. 4.
  cinsel entrylerden rahatsız olduğunu dile getirmek, kadınları kadınlardan çok savunmak, salak salak espriler yapmak, kedi fotoğrafı atmak, ups boobs a ''yeter artık amk escort'u'' yazmak gibi metodlardır.
  4 -4 ... kan tutan kasap
 5. 5.
  bilgi içerikli entryler girmek.
  6 -1 ... elmas bogazici
 6. 6.
  silgi içerikli entryler girmek.
  8 ... elmas bogazici
 7. 7.
  -kız taklidi yapmak
  -meriçlik yapmak
  -milli değerlerden üstünden prim yapmak.
  1 -1 ... solo resital
 8. 8.
  geri zekalı olmak. uluda karması yüksek olmak bir utançtır. gerçekten embesilce entryler daha çok artılanıyor. karması artı olan maldır. ben de dahil. bir gece anne bir gece o karmayı dibe vurdurum burada. herkes haddini bilecek.
  2 -1 ... kdgfbdhsg
 9. 9.
  kendi kendimin kedisiyimle, tahteravalliye (traveler of secret moments) rica et karmayı yükseltmek şöyle dursun tepesini aşağıya aşağısını tepesine getiriyorlar.
  garip gurip bir şeyler oluyor da sonu iyi.
  3 ... hayta38
 10. 10.
  hiç bir değere saldırmadan, kelimelerinizi seçerek, eğlenirken suyunu çıkarmadan, sürekli kişisel entryler girmeden yazarsanız karmanız yükselir. genelde uludağ sözlükte ırkçılığa karşı ya da içinde empatinin olduğu entryler eksilenir ama genel olarak yukarıdaki dediklerimi yaparsanız karmanız eksilerde olmaz.
  3 -1 ... nadia nadia