1. 1.
  mekik çek.
  3 -1 ... reto
 2. 2.
  günde 1111 tane mekik çek , ayağını koltuğun altına koy bir şekilde bir yerden destek al tv. sehpası altı falan da olur.
  sonra oluyor. eeee tabi 2-3 ay sonra falan.
  -1 ... gerut
 3. 3.
  zayıfla kanka yemeyi içmeyi bırak, 40 kilo bütün heriflerde var karın kası.
  5 ... batuhantstkn
 4. 4.
  diyet ve kardiyo. gereken kalori açığını oluşturur ve kardiyo yaparsanız aşırı kilonuz yoksa bir ay içinde karın kaslarını ortaya çıkartırsınız. karın kaslarım büyük görünsün diyorsanız ağırlıkla karın çalışın, diğer bölgeler gibi.
  1 -1 ... t i b b
 5. 5.
  Karın kası yapılmaz zaten herkeste vardır her kas gibi o da geliştirilir ve kolay yolu yoktur. Karın kası geliştirmekte yeterli değildir, belirgin olabilmesi için yağ oranınızı düşürmeniz gerekir ki bu düzenli idman yapmaktan daha zordur.

  Lafı dolandırmadan şu bir gerçektir ki; herhangi bir işi yapmaya başlamadan kolayını arıyorsanız, o işi başarılı bir şekilde yapma olasılığınız düşüktür. Siz kararlı bir şekilde işi yapmaya başlayın, kolay yolunu zamanla bulursunuz zaten.
  1 -1 ... sage mode
 6. 6.
  Kadını üstünüze çıkarıp hop hop hoplatın.
  1 -1 ... bilgisayar delisi
 7. 7.
  Karın kası herkeste vardır. Kas yapmaktan daha büyük problem o karın görünmesini engelleyen yağ katmanıdır. O yüzden kası nasıl yaparımdan çok, yağı nasıl eritirime odaklanmak lazım.
  2 ... dinsiz kitapsiz kafir
 8. 8.
  mekik yapmak kası göstermez istersen günde 513515131151351351 tane mekik çek beslenmeni kontrol altına almazsan kaslarını gösteremezsin. sertleştirebilirsin, güçlendirebilirsin ama gösteremezsin. yağı, şekeri, unu kes sağlıklı beslen, düşük karbonhidrat al. karın bölgesi yağlarını eritmen gerek.
  ... turkce karakter anana girsin
 9. 9.
  Mekikle olacak iş değil. Yağ oranını düşüreceksin özellikle göbeği eritmen lazım bu da diyetle olur.
  ... ogzd