bugün

aslandır net. hiç bir şeyi unutmaz vaktini bekler.

Kendimden biliyorum.
Burda diğer burçları sayanlar hiç boğa Burcu kiniyle yüzleşmemişler herhalde amk.
akrep.

sokar yemin billa.
Son birkac sene oncesine kadar akrep kadini derdim. Ama bir balik olarak artık biliyorum ki balığin akrepten kalir yani yok.
O.kadar ağlayıp uzuluyirsak, bunun bunu yapan.kisiden bir sekilde cikmasi gerek degil mi? Beni uzenin veni uzenin beni uzeniiin taaaamk.
(bkz: anemi tak)
Kinci diye Biz akreplerin adı çıkmış bi kere. Bu bir genellemedir. Vakti zamanında hemen hemen hepsinden bir karşılık görmüş ve tecrübe etmiş biri olarak rahatlıkla söyleyebilirim bunu. Halbuki işin aslı öyle değil. Ateş Su toprak hava, tüm bu gurupların içinde hislerine duygularına dürtülerine en çok yenilenler hangisi ise en çok kinci olanlar onlardır. Nefsine yenilmeyen azdır. Burçlar bu işin bahanesi.
Akreptir kendimden biliyorum.allah affeder biz asla.

Acıyorum size.
Kin, nefret, intikam vs şeylerden bahsedilecekse; diğer burçlar toplanıp, akreplerin getir götür işlerini yapabilirler.
akrep burçlu biri olarak tabi ki akrep.
Yengeç erkeği cok kinci oluyor.
Akrep burcunun uzmanlık alanıdır. Tüm su burçlarında böyledir ama yengeç merhametine yenilir balık da neye niçin kin beslediğini unutur gider.

Eğer illa bir burca sığdıracaksak kin ve benzeri duyguları şunu da söylemeden geçemeyeceğim ki; yay, terazi, başak gibi burçların lügatında kin ve intikam diye bir şey yoktur arkadaşlar.
Marsı akrep olan aslan burcu olarak kendimi yazabilirim. Ay da balık tabii.
Akreptir
Gerekirse senelerce beklerim, canına bile mâl olsa da intikamımı alırım, elim bile titremez.
Şu saniyeden sonra aslan! Kinim de nefretim de bitmeyecek.
Bir masaldır.
Astroloji - burç falan bunlar hep Amerika oyunları. Batıl inançlar.
burçtan dolayı mı bilmem ama bana yapılanı ölsem unutmam. dalımı kıranın bahcesini yakarım.
başak.
Terazi olmamla birlikte deve kini vardır ben de. Yapılan hiçbir şeyi unutmam unutmuş gibi yaparım.
ikizler yazan olmuş özür dileyin çabuk.
kova diyeceğim hiçbir fikrim olmadan. Kendimden biliyorum.
koç olmadığı kesindir.

gider başkasını bulur kin kusmadığı, öbürü de bi zahmet siktirsin gitsin banane.
ikizler olabilir.
Bir kere uyuz olduğum ya da az buçuk zararını gördüğüm insan ağzıyla kuş tutsa kar etmez.
Terazi olmayandır. kin tutup niye kendime zarar vereyim ki.. kin tutmam gereken bi davranış yaptıysa o onun ayıbı der geçerim. Yok laf sokmaymış yok intikammış niye uğraşıp kendimi yorayım?
Oğlak ve Akrep 1. Sırayı paylaşır. Haklı veya haksız olması önemli değildir.
Biraz psikopat seviyesinde kin tutarlar.

Balık 2. Sıradadır, büyük olaylardan ziyade ufak tefek saçma şeylere kinlenir, yıllar sonra bile hatırlatır.

Aslan ve boğa 3. Sırayı paylaşır. Boğa çoğu şeyi umursamaz ama hakkı yenirse ve doğru bildiği bir konuda üstüne basılırsa kimse tutamaz. Unutmuş ayağına yatar ama günü gelince alır intikamını. Aslan Burcu ise karakterine yönelik saldırılara, kariyerinde yükselmek isterken ayağını kaydırmak için yapılanları asla affetmez.
(#41875326)

Yengeç burcuyum.
Yengeç diyenler çok haklı. Feci kin tutarım, yapılanı asla unutup sineye çekmem, yıllar sonra bile tüm tazeliğiyle anımsar, bana bunları reva görenlere öfkemi diri tutarım.
Korkmayın, titreyin!
güncel Önemli Başlıklar