bugün

(bkz: tamam anladık gerizekalısın)
Uğruna terör faaliyetleri yapılandır.
islamdir. islam dini sizden olmayan herkes kafir ve düşmandir kafasinda bir dindir.

humanizme olabildigince zıt bir dindir. burada şer i islamdan bahsediyorum. yani gerçek islamdan. 21.yuzyilda gerçek islami yaşayan yok buna araplar da dahil.

benim bu seçimim de 21. yuzyil dinleri arasindaydi zaten.
islam değildir paganlıktır satanizme giriş dinidir.
içinde insanı cezalandırma, ödüllendirme ve tapınma olan, cennet, cehennem ve şeytan kavramlarının olduğu bütün dinler bana göre kötüdür. insanın en büyük şeytanı kendi nefsidir.
Zamanla değişir. Musa’dan önce eski Mısır dini olabilir, isa ‘nın zuhur ettiği dönemlerde musevilik olabilir, orta çağda hristiyanlık günümüzde islam olabilir.
Din kurmuş birisi olarak benim kurduğum din olmadığını söyleyebilirim en kötü dinin. Bir de benim dinimi deneyin. Huzura vuzur ve muzur bir din.
Mozambikte vahsi bir kabilenin inandigi vahsi bir dindir. her ne sebeple olsun, insanin insani oldurmesine onay veren bir dindir. Kadini asagilamasina falan girmiyorum bile.
Organize dinlerin hepsi dediğim versustur.
gerçek islamdir. günümüz islamı ikinci sıradadır. doğayı bu kadar dışlayan başka bir din yoktur.
Bu entry altında fakat topluca bir izah:
inanç -ki inançsızlar da inanmamaya inanmak bakımından bir iman sahibidirler- otopsi masalarına yatırılıp teşrih edilebilir bir husus değildir! Kaldı ki, “kötü-iyi” nitelemesinin her inanç sisteminde farklı bir karşılığı vardır.
Budalalık etmeyin demiyoruz; eğer budala olunacaksa, hiç olmaZsa bir prens mişkin özentisi olunuz!

Berkeley.

Değil tabii ki...
umutsuzluk dini.
güncel Önemli Başlıklar