bugün

Herkesi kendim gibi sanmam ve dürüstlügüm evt.
Bi klişe de benden gelsin.

Çok merhametliyim.
Seks bağımlısıyım.
Bir sorun varsa direkt kaçarım. Asla konuşup halletmeye çalışmam.
Cidden berbat bir şey bu.
insanlara cok cabuk guveniyorum ve dedikleri seylerin yalan olabilme ihtimalini dusunmuyorum. insanlar o kadar ufak tefek seyler icin durustlugunu kaybedebiliyorlar ki, imkan vermiyorum ve inanmayi seciyorum. ogrenecegim insallah.
modum düştüğünde sürünüyorum.
sonra "oo burası rahatmış yiaa" diyip yataraktan yaşamaya başlıyorum.

bunun ana nedeni tembellik.
tembellik bir insan olsa burnuna vururdum.
Hayatımda bir duvar var ve o duvardan içeri girebilen yok.
Kafaya taktığım şeyi kesinlikle başarırım. Bunun için dünyada olan biteni bile bir kenara koyarım. O olaya adapte olurum. Başarırım. Sonra mı? Devamlılık sıfır. Sıkıntı burada işte.
her şeyin bugını buluyorum ve oradan yürüyorum.
Kuşkuculuğumdur.
Çabuk sinirlenirim. Fazla titizim.
Aşşşırı Tezcanlı olmam.

Yavaş ve gıygıy insana tahammülüm yok. Sokakta önümde birisi yavaş yürüse bile arkadan itesim geliyor.
Yazarken bile sinir oldum.
insanlara çok çabuk güvenmem ve herkesi kendim gibi iyi kalpli ve dürüst sanmam....
Bir işi son güne bırakma, erteleme hastalığım.

Nefret ve aşk karışımı bir yaklaşıma sahibim kendisine.
parmağını yalayarak poşet açanları islah etmeye çalışmak.
ara sıra saçma sapan ve anlamsız şeyler yapmak ve bunun gerçekten bir sebebinin olmaması ve de buna anlam verememek. Sonrasında anlamsız olan her şeyin pişmanlığa dönüşmesi.
konu hakkında düşünüp düşünüp en sonunda aman zaten ölücem ne gerek var yapmaya diyip hiçbir işe düzgünce başlayamıyorum.
Terazi burcuyum. Varın siz düşünün.
Başlığı okurken beyin arka tarafta yazılan entryleri okudu...

Çok çabuk inanırım, güvenirim, kandırılırım, severim bla bla.

T: özeleştirimizdir.
üşengeçlik ve memnuniyetsizlik. bir de her işi son ana kadar erteleme huyu.
Acele etmek. Her konuda.
hayallere çabuk kapılmak.
çabuk parlıyorum. *
Hem en iyi hem en kötü özelliğimdir, duyguları aşırı yaşarım. Sevdiğim zaman çok da severim kin de tutarım.
Öfkeli şevkatli iyi kötü hırslı hevessiz duygusal duygusuz hümanist mizantrop ayarlı ayarsız müsrif cimri takıntılı umursamaz özenli özensiz feminen maskülen naif ağzı bozuk oblomov hiperaktif yaşlı çocuk introvert extrovert sabırlı sabırsız gezgin evcimen korkak korkusuz yalnız kalabalık egoist nevrotik
Hangisi gerçek bilmiyorum da
Hepsi bana ait.

Akla gelen ilk şey değil Hayır, ikizler değilim
Bipolar da değilim. Pasif agresif bipolarlık mı olur.