bugün

head&shoulders.
(bkz: arap sabunu)
blendax'tir efendim hele mentollusu muhtesemdir herkese tavsiye ederim.
(bkz: ipek)
Clear bitkisel sentez.
head&shoulders

kokuları çok iyi. 2010'da mail attım. şampuanlarınız çok güzel diye. bana 6'lı hediye paketi göndermişlerdi * şampuanlar neyse de, bir firmanın sıradan bir müşterinin sıradan tebriğine teşekkür niteliğinde bir hediye gönderme nezaketi hoşuma gitmişti.
(bkz: komili zeytin yağlı naturel)

head&shoulders, pantene, rejoice, blendax falan hikaye .
Ayrıca ipek diyen sanırım mazoşist *
kesinlikle o markette sarilanlardan birisi değil. eczanelerde biraz daha yüksek maliyetli güzel sampuanlar var. Bir ara almışlardı da kullanıyordum gerçekten güzeldi. *
saçlarınızda kepek yoksa ve en kaliteli kepek önleyici şampuanı kullanırsanız o sizin saçınıza zarar verir.

yani artık en iyisi dediğiniz şampuan en kötü olur.

bu tıpkı diş macunu-diş fırçası gibidir.

dişlerinize göre diş fırçası almalısınız öyle gidip titreşimli oral-b alırsanız bu dişlerinize zarar verir.

o yüzden önce saçınızı tanıyın, nasıl olmasını istiyorsunuz diye...

sonra hacı şakir bile sizin için en iyi şampuan olabilir.
eğer benim gibi kel kalma sorununuz olduysa buna birebir bir seri vardı böyle lorealin 10 lu tüpü ve şampuanı vardı pro series gibi bişeydi.
saç yapısına göre değişen şampuandır.
http://www.kadindenince.c...yanin-en-iyi-on-sampuani/ adresinde bir sıralamanın yer aldığı herkese göre farklı olan bir konu.
en iyi şampuan benim kullandığım şampuan head&shoulder.
Glisstir. Kokusu harika bir sonraki yıkamaya kadar geçmeyen saçınızi her açtığınızda buram buram parfüm kokandır. Ayrıca parlak ve yumuşacık yapar öneriyorum.
ev yapımı yeşil sabun.
Head & Shoulders Clinical Strength iyidir.
piyasadaki şampuanların çoğunu denemis, 3 kisiye yetecek sacı olan biri olarak yaşasın hacışakir diyorum.
yeşil sabundur.
Haldır şaldır.
her saç yapısına göre farklılık gösterendir. bence clear men. kepeğe karşı etkili çözüm mentollü olanı.
Bana göre, hepsi güzel. Kafada saç...
isim, Fransızca shampooing
Çoğunlukla saç yıkamakta kullanılan, kokulu ve bol köpüklü bir tür sıvı sabun.
Kaynak: tdk.
Loreal paris elseve mucizevi kil şampuani sacima en iyi gelen şampuan. Allahini seven yaglanma karşiti şampuan önersin *
Loreal paris elseve komple onarıcı 5 ve schwarzkopf gliss yukarıda bir yazar fotoğrafını paylaşmış. Bu iki şampuanı tek geçerim.