1. 1.
    Yazılım ve web tasarım konusunda ülkemizde oldukça iyi çalışmalar sergileyen malesef çok az firma vardır. Yazılım ve web tasarım anlamında çoğu tasarımcı olduğunu iddia eden kişilere itibar etmemek gerekiyor. Birçok firma sektörde en iyi web tasarım firması olduğunu iddia eder bunlara aldırış etmeyin. Çünkü birçok insan büyük paralarını bu kişilere kaptırarak istedikleri sonuçları internet sitelerinde veya yaptırmak istedikleri yazılımda bulamıyor. Bu durum kişilerin mağdur olmasına sebep olmaktadır. Bu anlamda birçok firma tarafından mağdur bırakılmış bir kişi olarak en iyi yazılım firması nasıl çalışır bunlar hakkında az çok bilgiye sahibim. Yazılım veya web tasarım firmaları arasında kaliteli iş yapan firmalar zaten sitenizin en ince detayına kadar sizlerin fikirleri doğrultusunda çalışmalar yaparlar. Ben bu konuda çoğu firma ile çalıştım fakat iyi bir firma bulmak benim açımdan oldukça zor oldu. Araştırmalarıma uzun bir süre internet üzerinden devam ederken birçok arkadaşımdan iyi bir yazılım firması bulmak için çok öneri aldım. Sonunda Hükümdar Yazılım adında bir firma ile iletişime geçerek çalışmalarını inceledim. Bu firma bugüne dek sürekli iyi işler yaptığını kanıtlamış ve büyük firmalar ile çalıştığını internet sitesinde yayınladığı için bu firmaya yazılım konusunda yardıma ihtiyacım olduğunu dile getirdim. Sağolsunlar iyi bir şekilde hizmetlerini tamamlayıp en iyi şekilde işlerini tamamladılar. Yaptıkları çalışmalar oldukça profesyonel bir şekilde yapılmıştı. Bu firmanın sektörde en iyi firmalardan biri olduğunu düşünüyorum ve herkese öneriyorum.
    ... ismimeful