bugün

uzun aramalarıma rağmen bir türlü bulamadığım tıraş makinesidir. şimdiye kadar 5 ya da 6 tane tıraş makinesi değiştirdim ancak hiçbirinden istediğim randımanı alamadım. bir çılgınlık yapıp 200 lira üstü bir şeyler mi alsam diyorum. sanırım braun 6 serisi bu konuda en iyisi.
(bkz: braun)
(bkz: panasonic)
phılıps marka tıraş makinem. 2 yıl önce 70 liraya aldım. taş gibi hala.
(bkz: national)
Babamdan dedeme, dedemden tekrar babama sonra da babamdan bana kalmıştır. Taş gibidir taaaaş.
Philips ise bir boka yaramıyor. Daha geçen gün tecrube edildi. Paranıza yazık.
Aaahh eskiler aah. Ne varsa sizde var.
Not: Bu makine benden büyük.
2 yıldır kullanıyorum sıkıntısız iş görüyor
http://www.hepsiburada.co...1&categoryId=26012156
Uzun araştırmalar sonucunda bir panasonic olduğu anlaşılmıştır.
3 markayı da kullanmış biri olarak önerim hala jilettir. ister 5 bıçaklı olsun isterse tek , en iyisi budur. ne philips , ne braun , ne de panasonic , tek bıçaklı tıraş bıçağının yarısı bile olamaz.
bu işlerden anlayan biri olarak panasonic diyorum.net. braun elekleri koftur bir kaç aya servis servis dolaşırsınız da serviste de elek yoktur çöpe atmak zorunda kalırsınız, philipsin ise düz bıçakları olmadığından %90 tahriş eder ve su altında çalışan makineleri bile su alır.
reklamlarında sakallı bir erkek kullanan firmanın ki en iyisidir bence. yıllardır reklamlarda sakalsız erkeklere traş yaptırıyor adamlar...
panasonic'in 14,000 devirli lineer motora sahip traş makinesi. daha iyisi yok şu dünyada.
büyük sorundur. sene olmuş 2013 ama hala bu konuda tamamen aşmış marka model görmedim. çok mu zor sakalları rahat rahat kesebilen bir alet üretmek?
permatik tabi jilet makine sayılıyorsa.
ne braun ne philips en iyisi panasonic es lv 61 . benim sakallarımı ve özellikle boyun kısmını tek kesen makine bu. diğerlerine alıp kara geçtim sanmayın. aksine zarar edersiniz.
iktidardaki cihazlardır. günün her saatinde tıraş yapabilirler.
rte marka olandır.
sakal serbestisinden sonra pek de ihtiyaç duyulmayacak makinedir.
Üzerine 'panasonic' yazan bir alettir.

Mesela pek çok sitede 270TL'ye falan satılan ama ederi 130 falan olan şu:
http://m.bimeks.com.tr/Urun/127869

Veya Panasonic ES-RL21 Pro Curve 3.

Daha iyisi dersek Panasonic ES-RF31
Daha da iyisi dersek Panasonic ES-LT41-K Arc3.

insan gibi fiyata alınabilecek en iyi makine bence Panasonic ES-LT41-K Arc3'dür. Daha iyisi yok mu? Var tabi ama 10 liralık gillette mach 3'ün yaptığı işi 300TL ve fazlasına yapmak isterseniz çok makine var.
(bkz: reklam)