bugün

(bkz: 3310) taş gibi telefon. Gerçek anlamda taş gibi. Savunma amaçlı da kullanabilirsin. Ama artık taşımak suç olmuş olabilir. Bi araştır önce.
En iyi telefon canın sıkıldığında parçalarına ayırmaya başladığında seni zorlayacak olandır. Ayrılan parçalarını inceleme imkanı sunar, beynin yeni bir şeyler keşfetmenin şaşkınlığıyla kendini kapatır belki ve uyursun.
Aradığınız özelliklere göre değişen telefondur ama önerim htc m9. Ayrıca bir şey bilmeden ıphone diyenler var onlara gülüyorum. Eğer bir bilgisayar yerine sadece telefon istiyorsanız ıphone alın çünkü işletim sisteminin kapalı olmasından dolayı size her istediğinizi yapma imkanı vermeyecektir. mesela en basit örnekler: internetten dosya indiremiyeceksiniz, bluetooth'tan dosya gönderemiyecek alamayacaksınız, dosya transferi yapmak için iTunes kullanmanız gerecek. Son bir cümle daha bazılarının android kötü, sorunlu demesine inanmayın. Android bir çok telefonda farklı şekilde bulunan bir sistem yani her android aynı android değil. Htc'yi önerme nedenlerimden biride diğer telefonların android sistemlerinden daha iyi olmasıdır.

Not: ıphone kullanıyorum ve ne istediğinizi bilin.
Henüz çıkmamış olan telefondur ki her yıl bir yenisi çıkıyor. En iyisi çıkınca alcam ben.
kim ne derse desin aypon.
Bu devirde sahip olduğun telefondur. Evet.
kesinlikle iphone alışınca bırakamıyorsun zaten.
"en iyi" Göreceli bir kavramdır.
Kime göre, neye göre...
En iyi derken, en ucuz mu? En dayanıklı mı? En iyi kamera mı? Vs Vs.

Ama fiat performans olarak bakarsan, masrafının bir kısmını reklamlardan elde ettiği için telefonları ederinin altında satan xiaomi Dir bence.
I phone.