bugün

Türk televizyonculuk tarihi boyunca çekilmiş en iyi dizinin aşk-ı memnu olması durumudur. Aksini izleyen akasya durağı izleyerek hayatını devam ettirebilir.
kimin kime vurdurduğu belli değil ben böyle entrikalı grup yapan görmedim, adnan bey ayda bir güzelim kadını elde ediyor, behlül papatya yoluyor yazı tura atıyor esmer mi olsun beyaz tenli mi diye?

ya demek ki zengin erkekler aldatılır yiğen de evde tutulmamalıdır.
konudan özet çıkarırsak bu olurdu herhalde.
inkar edilemeyecek gerçek.

Böylesi bir daha gelmez.
Aşk-ı Memnu değil Ezel'dir.
Ezel'in senaryosunu yazmaya bir yeriniz yemezdi sizin.
aşk dediği de yenge yeğen aşkı. bildiğin ahlaksızlık diz boyu. buna aşk diyen ve destekleyen kadın kendi babasına, erkek de kendi annesine bile hallenir. ensesttir. başka açıklaması yok.
En iyisi midir bilmem ama baya ilgi çekiciydi. Evet.
süper baba var ona gelene kadar.

vatanım sensin'i de unutma.

(bkz: süper baba)

(bkz: vatanım sensin)
Süper baba' yı, ekmek teknesi' ni, yedi tepe istanbul' u seyretmemiş insanların sanrısıdır.
Standardı kaynım bana kaydı olan bir insan için doğru önerme olabilir.
En iyisi, bir numarası olmasa da tabii ki en iyiler arasındadır.
Yalandır. içerde dizisidir. Tak tak taka tak, bilen bilir.
En iyisi seksi memnu değil, Şahsiyettir ya da fi.
en iyi olmasına neye göre karar veriyorsun bilmiyorum ama (bkz: leyla ile mecnun) gibi bir dizi gelmemiştir bu memlekete. izle bence.
Behzat Ç. Izlememiş yazar başlığıdır.
Kurtlar vadisi ilk 97 bölümü izlememiş yazar beyanı. Aşk-ı memnu enler listesinde ilk 10 bile giremez.
En iyi Türk dizisi, olmayan Türk dizisidir...
kesinlikle değildir. Her şeyden önce Leyla ve Mecnun diye bir dizi çekildi bu ülkede. Küfürsüz güldürdü aile dost kavramlarını en saf şekilde gösterdi. Hadi abicim bakın işinize.
Ramiz karaeski ve kenan Birkan bunu beğendi.

Ezel izlememiş kişi beyanı.
süper baba, kurtlar vadisi (03-06), perihan abla, gülşen abi, tatlı hayat, avrupa yakası gibi diziler varken ne ezel ne aşk-ı memnu yer alamaz bu listede.

he güzeller miydi ?
tabi ki de.
güncel Önemli Başlıklar