bugün

meybilin minyork.
(bkz: bence siz kızsınız)
Maybelline lash sensational dan çok memnunum. Onun dışında essence i love extreme de fiyat performans açısından iyi bir üründür.
görsel
Olmayan sevgilimin sürdüğü rimeldir.
Lancome hypnose drama.
En iyi rimel henüz piyasaya sürülmemiş olan rimeldir.
iyi rimel parasal degeriyle ölçülür sevgili hemcinslerim. gratis indirimlerinden alinan rimellerin fircasi ne kadar iyi olursa olsun anlik etki yaratmaktan ote gidemezler. alin bir mac , gucci , christian dior da görün iyi rimel neymiş. hem su fani dünyadan bir kere olsun iyi bir maskara kullanarak gocmus olursunuz fena mi?

edit: tüm fakir ve kaliteden anlamayanlarin eksilemesine sasirdim mi?
ahh elbette hayir!
evet arkadaşlar en iyi rimel indirimde 6-7 tl'ye alabileceginiz rimeldir. fircalari da muhtesem oluyor. icinde kullanilan ve kirpiklerinize temas eden maddeye takilmayin siz. kömürü sulandırıp iyi fircayla sursen sonuc yine ayni olur. firca onemli. evet! * :):):)
(bkz: en iyi maskara)

Sephoranin indirimde 15-20 tl ye dusen curl maskarasi wp olani. Ne zaman sursem soruyorlar.
(bkz: 2b)
Maskaraya ‘rimel’ diyen tek ülkedir türkiye...
beyler siz daha rimelde (TDK'ye göre markalaşmadan sıyrılıp ürüne mal edilmiş olan rimelden söz ediyorum) boya badana diyorsunuz da bu işin daha fondöteni, makyaj bazı, haylaytırı, pudrası, allığı, ruju, farı göz kalemi, aylaynırı, kaş kalemisi var. var da var yani. Ki bir insanı boya badana yapan şey bu ürün çeşitliliği değil kullanılan her ürüne haddinden fazla abanmasıdır. Bu saydığım kozmetik ürünlerini ayarında ve bilinçli şekilde kullanan pekçok kişi bir yandan cilt kusurlarını kamufle ederken diğer yandan doğallığını pekala koruyabilir.
(bkz: no makeup makeup)

He, konumuza dönelim. rimel önerisi olarak da L'oreal mega volume miss Baby roll, l'oreal paradise ve bir klasik olarak maybelline lash sensational diyorum.
görsel
hayırlı işler.
Essence extreme crazy volume. Hem ucuz hem de kirpikleri mükemmel bir hale getiriyor.

Canım maskaram.
olmayan rimeldir. böyle şeylere gerek duymayan, doğal kızlar candır.
(bkz: oltan güzelmiş kardeş kaça aldın)
kirpik yapısına göre değişir. çok da tartışmayın.
görsel
Maybelline black drama hayatımdaki en güzel maskara.
Ki kirpiklerim çok uzun olduğu için her maskara bende aynı etkiyi yaratır.
Ama bu bambaşka. indirimde stoklamakta fayda var.
Max factor false lash effect.
ey yüce darwinim kimseyi cahil etmesin

daha rimelin bir kozmetik markası olduğunu bilmeyenler var

cahillerle aynı ortamda olmak da hayli zor.

eniyi rimel çbs sonra da polisan aq.

görsel
benim gözlerim kıpkırmızı olduğu için kullanmıyorum. bulunsun diye max factor aldım ama bilemiyorum altan.
Henüz maskara ile rimeli ayırt edemiyorsunuz, makyaj yapmayın daha iyi abi. Uyuz oluyorum böyle cahil cühela tiplere. iki makyaj vlogu seyrederler makyözlüğe soyunurlar. Gururunuzla makyajsız kalın daha iyi.
Rimel bir maskara markasıdır. Önce öğrenin sonra makyaj yapma gafletine düşün.

Hadi yine iyisiniz üstün makyaj bilgilerimden nasiplendiniz. Şimdi ısıtıp ısıtıp çalışın bebiktolarım.
Karınca kararınca sürülendir.
Görüyorum bazılarını öyle bir rimel çekiyorlar ki her kirpiğinde top top, kurumuş sümük gibi yapılar oluşuyor böyle.
Yapmayın kızlar, yapmayın.
sürerken ağzını açtırmayacak rimel dir.