bugün

(bkz: faithless)
şahsi fikrim: urgehal'dir.
en iyi diye bir şey yoktur, en iyiler vardır. nirvana, daft punk, kings of convenience, the smiths, goo goo dolls, foo foo fighters.
eger bir taneyle sinirlayacaksak: "beatles"
lakin cok fazladir...
beatles dır. tabi bunun yanında queen ve scorpions da yer alabilir.
Elektro gitarda: Slash
Vokalde: Freddie Mercury
Back vokalde: Michael Stipe
Bas gitarda: Flea
Davulda: LArs Ulrich (Davulundan değil, James'in yokluğunu gidersin diye)
Gitarda: John Lennon
ezginin günlüğü.
grupları dense daha iyi olurdu ama illa tek bir isim isteniyorsa en iyilerinden birini söyleyebilirim.
(bkz: queen)
the beatles kısa ve öz yeterincede mantıklı bir cevap ayrıca.
hmm hayır illa grup istiyorsanız söyleyeceğim ama emin değilim bakın söylüyorum...
metallica..!!
nasıl havalı oldum mu?
buradan metallica dinleyen seksi biri olduğum sonucunu çıkarabilirsiniz.
(bkz: aerosmith)

(bkz: anathema)
Neye gore kime gore seklinde sorular sorulabilir. Ama kendimi bildim bileli the beatles ve guns n roses dinledim ben. ikisi de candir.
neye göre iyi ? iyinin tanımını yapmak lazım bunu cevaplamak için.
(bkz: the beatles)
(bkz: the doors)
(bkz: pink floyd)
(bkz: deep purple)
(bkz: queen)
(bkz: led zeppelin)
(bkz: the beatles)

Hepsi çocuğum gibi ayıramadim.
oraya bi yerlere bi pearl jam eklenmesi gerek.

tamam belki en iyi değil ama en iyilerden olduğu ve artık efsanelerin arasına girmesi gerektiklerini kanıtlanmış bir gruptur.
olmayan gruptur, kime göre neye göre derler adama. doğrusu için (bkz: sözlük yazarlarının en sevdiği müzik grubu)
(bkz: guns n roses)
(bkz: the rolling stones)
(bkz: black sabbath) yazılmayanlardan. tek bir grup yazmak çok zor illa yazılacaksa da bu muhtemelen beatles olacaktır.
en iyi müzik grubu diye bir ayrım yapmak çok zor. guns n roses ve pink floyd arasında seçim yapmak zorunda kalmak yada led zeppelin deep purple queen yada the beatles arasından birini seçmek zordur. hepsi muhteşem müzikler yapmış veya yapan gruplardır. ha nirvana var bak birde. aerosmith, scorpions..
yok abi böyle bir sıralama yapmak olmaz. etik değil. hepsi bizim olsun.
The Beatles, Avenged Sevenfold, Green Day, Queen, The rolling stones, Poets of the fall.
Sıla'dır Sıla.
gipsy kings bence. pearl jam da olabilir...
(bkz: usa for africa)*
bünyesinde bob dylan, michael jackson, stevie wonder, ray charles, bruce springsteen, tina turner gibi efsaneleri bulunduran başka bir grup daha yoktur zira.
(bkz: the doors)
(bkz: led zeppelin)
(bkz: tatava yapma pink floyd yaz geç)