bugün

(bkz: mantığını sikiyorum bi saniye)
Kürtler PKK'dan nefret ederler. HDP'ye oy verenlerin soyunu araştırırsak ne Türk ne Kürt olmadıklarını kolayca anlayabiliriz.
god is a dj en sevdiğim hali entry girmediği zamanki hali.
bu genellemeye bakacak olursanız en iyi insan da doğmamış insandır. Dünyaya gelip bu kadar pisliği gören bir insan ister istemez bulaşabiliyor pisliklere.

Ayrıca teröre karşı olan yürüyüşlerde sadece ülkücülerin yürüdüğünü sanan andavallar sanırım yürüyüşteki herkesin teker teker çetelesini ve siyasi görüşünü sormuş ve bir istatistik hazırlayarak bu sonuca varmış olmalı. Zira ben de dahil olmak üzere birçok Kürt tanıyorum terörü kınayan ve birlik beraberliği savunan.

Savunmadığımız tek şey bu aşırı ırkçılıklık ve Türk olmayan herkesi reddetme çabanızdır.
pkk ya sövecem diye kürtleri pkk nın kucağına atan ırkçı gerizekalı ergen beyanı,

bu tip söylemlerle, pkk nın kucağına itilen kürtçü ergenlerin vebali üzerine olsun,

pkk nın ekmeğine yağ süren bu vatan hainini savcılığa şikayet etmek gerek,

önemli not; hdpkk ya oy veren nişantaşılı beyaz türklerin sayısı kürtlerden fazladır herhalde.
en iyi ebe, senin doğurmayan ebe, dedirten faşist-ırkçı yaklaşım.
durmadan kürt=pkk derseniz kürtleri pkk nin kucağina itersiniz.
doğmuşunu da doğmamışını da seviyorum ulayn, allahınıza gurban sizin....
En iyi faşist ölü faşisttir çünkü başka yol göremedim.
Bence kürtün dogmamaşıda iyi değildir ama neyse.
Su götürmez gerçektir. Kim ne derse desin!
şoförün hiç mi suçu yok kazayı o yapmış be.
sizin gibilerin ölüsü bile zarar.
EN iYi iNSAN, DOĞMAMIŞ iNSANDIRA KADAR GiDER BU *
Kürt yoksa canlı bomba, terör, şehirlerde aşiret yaşamı, töre cinayetleri, kapkaç, taciz, molotof yok
Başlığı okurken ben utandım. insanı seçemediği bir şey için nasıl yargılarsınız ya.
''insanı seçemediği bir şey için nasıl yargılarsınız ya.'' eşek sikmek, tecavüzcü olmak, kapkaççılık, soygunculuk, teröristlik seçimle yapılan şeylerdir.
Şimdi kürtün biri çıkıp “senin ben doğuranını sikeyim” dese haklı.

Son derece faşizan ve karaktersizce bir tespit.
türkiye cumhuriyeti'nden çıkmış nobel ödüllü insanlardan biri kürttür.

*istediğiniz kadar eksileyin aptal kafa tasçılar sizi!
liseye yeni başlamış Kurtcuk beyinsizliği.
En iyi kürt fethi sekin dir.

(bkz: fethi sekin)
Hayvan vs. demeyin bu tarz söylem sahiplerine hayvanlara hakarettir. Küfür etmeyin belki aileside pişman. Hem küfretmek bize yakışmaz. Ne diyeyim bilemedim ki. Es geçin, kâle almayın, adam yerine koymayın hattâ insan yerine koymayın. Çevremde çok gördüm en iyi kürt ölü kürttür lafını söyleyen.. Ne zaman kürtlerle bir araya geldiysek bu ödlek, aşağılık, kadın kadar cesareti olmayan insanımsı varlıklar önüne süt dökülmüş kedi gibi miyavlamaktan öte gidemediler..
Bir tane, ama bir tane şöyle kürtlerin arasında buna benzer bi cümle kuracak kişiye adam diyeceğim. Hakkaten lafım bu lafı söylemeleri değil. insan azıcık adam olur da sözünü her ortamda savunur. Adam değilsiniz velhasıl..
En iyi kafatasçı doğmamış kafatasçıdır.
haklı bir cümle.
En iyi kürt; cima işlemi esnasında, sperm vaziyette kondoma kafa atıp yumurtalığa ulaşamayan kürttür.
(bkz: nefret söylemi)
(bkz: ırkçılığın dayanılmaz hafifliği)
ÇOK GÜZEL GÖRÜNÜYOR.

DOĞSUN AMA TÜRKiYE'DE DEĞiL.