1. 1.
    Kaz tüyü mont alacağım ama karar veremedim
    şuradan En iyi kaz tüyü mont modellerine baktım 1. sıradaki biraz extrem bir şey ama diğerleri arasında kullandığınız bir ürün veya başka marka bir ürün varsa tavsiyenizi alabilirim. The north face 800 lük olan istanbul için fazlamı gelir kullanan varmı karar veremedim.

Edit.

Sikkolar tarafından Linç girişimine uğramadan şu bilgiyi vereyim. Artık kaliteli markalarda kaz tüyü montlar RDS standartlarına göre üretiliyor. Yani endüstriyel amaçla kullanılan kaz veya kuş tüylerinin canlı olarak yolunmasını engelleyen bir sertifika.
    3 -9 ... kuzeyturk
  2. 2.
    olmayandır. kazların tüylerini yolanların amk!

yapacağınız reklamın da ayrıca amk!
    9 -3 ... serdarsl06
  3. 3.
    almayarak kazların hepsini kurtarmak mümkün olmasada, boykota devam. ne kurtarırsak kâr.
    7 -1 ... kezi
  4. 4.
    Hiçbiri.

Hayvanların derisinden, tüyünden, yününden, kürkünden yapılan hiçbir şey satın alınmamalı, bu vahşiliğe ortak olunmamalı.

Canlı canlı yolunan ve bundan acı duyan canlıların tüyünü giyip bedenini sıcak tutabilirsin ama vicdanın daima buz gibi kalacaktır.

Sizin saçınızı sizin rızanız dışında avuçlayıp saç diplerinizden yolmak suretiyle koparsam ve bundan ticari kâr elde etsem kabul eder miydiniz?

Farkı ne?
    7 ... kendi kendimin kedisiyim
  5. 5.
    Nike ördek tüyü aldın memurum.
    -1 ... tarihcix
  6. 6.
    Mango.

Seneler evvel almıştım. Hala taş gibi.
    1 -1 ... kedi peri
  7. 7.
    moncler ama biraz pahalı.
    2 -1 ... anto
  8. 8.
    Eğer bu o sitenin reklamı değilse ki ben sırf reklam edilsin diye paylaşıldığını düşünüyorum columbia nın montlarını kendi sitesinden yüzde 25 indirimle alabilirsin. Yine keza nortface de güzeldir. Onu da kendi sitesinden alabilirsin.

https://www.columbia.com....ENoHexSFqGYUaAqN-EALw_wcB

https://www.thenorthface....mVnulbhN5o4gaAplbEALw_wcB
    2 -1 ... veritas omnia vincit
  9. 9.
    biri dedi kazların tüyünü canlı canlı yoluyorlarmış o yüzden soğudum hiç almadım. o nedenle iyisi olmaz.
    3 -1 ... minmimeranim
  10. 10.
    (bkz: kars kazı)
    ... alakasiz entry