1. 1.
  müslüman ve vatansever kürttür.
  11 -2 ... dinazorus
 2. 2.
  bu ülkenin bölünmez bütünlüğü ile hiç bir zoru olmayan bu bayrak altında yaşamayı onur bilip bu vatanı kabullenen kürt kardeşlerimizdir.
  4 ... defansagelsenize lan
 3. 3.
  Vatanını seven kürtlerdir. Türkiyenin yüzde 30 gibi bir oranı kürttür. Kürtler milletimizin yapıtaşlarıdır ve nice kürt askerde savaşta vs şehit olmuştur.
  3 -2 ... sukaplumbaasi
 4. 4.
  vatanını milletini seven müslümanların kardeş olduğunu bilen ihanete prim vermeyen yahudilere uşaklık yapan hain ermeni uşaklarının, ortadoğuda bir yahudi kürt devleti kurulmasını amaçlayan emellerine ve neticesinde kürt halkının kırdırılması oyununa gelmeyecek kadar akıllı olan kürt tür.

  türkler ve kürtler bu coğrafyanın kadim sahipleridir. kardeştirler aynı devletin himayesindedirler. aksini düşünenler hüsrana uğrayacaklardır.

  edit: cümlede geçen yahudi ve ermeni --ırka hakaret-- değildir asla. asırlardır bu topraklarda yaşayan tüm milletlere, ihanet etmedikleri müddetçe kıyamete kadar sahip çıkarız. bu vatana ihanet eden türk bile olsa o da alçaktır haindir şerefsizdir.
  2 ... gazeloglu
 5. 5.
  Yaşayan kürttür.
  2 -3 ... ibn khaldun
 6. 6.
  önce insan olarak doğarsın sonra türk ya da kürt olursun bu sadece tesadüftür.başlıkta ırkçılık yapan yazarlar maalesef insan kalamamış.
  3 -6 ... kelidaynasi
 7. 7.
  Ah bu klavye delikanlıları yetti be kardeşim yani götün yiyiyorsa git sokakta mahallede bir sürü kürt var durdur öldür öldürebilirsen ya da hapis yatmaktan mı korkuyorsun kavga et bak kim kimin dişini kırar ama eminim o kürt kardeşim sana önce "oğlum bak git" diyecektir.
  -2 ... ard07
 8. 8.
  Bir toplumun bütün bireyleri mensup oldukları aidiyete göre iyi veya kötü olmazlar.
  Bizim en büyük problemimiz önce birey olamamak.
  Önce birey olup, ne olduğunu ve kim olduğunu anlamayan insanlar sahip oldukları aidiyetlerin sanal zihniyle düşünmeye başlıyor.

  Bir birey olarak varlığını bilen ardından diğer "topluluk aidiyetleri'ne mensup olanlar için iyi kürt kötü kürt olmaz.
  iyi türk kötü türk de olmaz.
  Türk kürde " mete han büyük adam " dediği zaman kürt de ona "bence de öyle " diyebilir rahatlıkla. Çünkü öyle bir durumda sidik yarışına girmez kimse.

  Yani ne zamandır bir sidik yarışı sürüp gidiyor. Ve bu sidik yarışı bu ülkeye zarar veriyor başkalarına değil.
  2 ... vejetaryen dinozor
 9. 9.
  oksijenli solunum konusunda jübile yapmış kürttür.

  fotosentez kemosentez falan yapabilen versiyonlarına karşı saygımız sonsuz, severiz onları.
  ... kullanilmayan hesap
 10. 10.
  kimdir acaba ?
  1 ... redkitin ati