1. 1.
    klişelerden sıkılan insanlar için bence muhteşem bir fikir birazdan söyleyeceğim. bundan 3 sene önce erkek arkadaşıma ilk doğum günü hediyem bir kol saatiydi aldım hemen gelecek özel günün planını yaptım ki çakılıp kalmayayım. ikinci klişe hediyem yıl dönümümüzde bir parfüm almaktı. onu da aldım ama bu sene doğum gününde çözümsüz kaldım sonra düşündüm bilgisayar oyunlarına gayet bağlı bir insan çalıştığı zamanların haricinde oyun oynuyor hep. açtım steam'i araştırmaya koyuldum. adı SiD MEiER’S CiViLiZATiON VI GOLD EDiTiON olan bir oyun var 500'den 117'ye düşmüş. kaçar mı? kaçmaz hemen aldım. ay nasıl mutlu oldu bebeğim ya. erkeğe hediye seçme olayı bitmiştir bazen o işteyken hesabına girip ben bile oynuyorum güzel bir strateji oyunu valla eskiden oynadıklarım geldi aklıma
    -1 ... maccabellii
  2. 2.
    Paradır. Ne istediği bile belli olmayan insanın eline vereceksiniz parayı, al bununla ne istiyorsan git satın al diyeceksiniz.
    ... kivilive
  3. 3.
    Çikolata ve şekerlerle doldurulmuş kalpli bir kutu değildir.
    1 ... piscespisces
  4. 4.
    Bir süredir gitmek istediği tiyatro, konser, envai çeşit spor turnuvası bileti ya da imzalısından sevdiği bir yazardan kitap.
    Bence en güzellerinden biri bunlar.
    5 -1 ... kisilik olunmesi var bende
  5. 5.
    Bir çiçek iyidir.
    -1 ... aydinoglu milanes
  6. 6.
    Dünya klasiği bir roman olabilir.
    ... reality man
  7. 7.
    En iyi doğum günü hediyesi...

Uçan kaykay da hem fikir miyiz gençler.

Bence uçan kaykay tüm hediyeleri döver çünkü.
    -1 ... uzay muhtari
  8. 8.
    Klasik kafa yapımla kitabı tercih ederim. Bu konuda asla yaratıcı olamadım.
    2 ... adam gibi konus
  9. 9.
    Kişiye göre değişir. Babama senelerdir ne gömlekler kravatlar ne saatler aldım yüzüne bakmadı. Bugün bir tornavida setine çocuk gibi sevindi.
    1 ... baba kreyzi
  10. 10.
    Babama yıllardır kravat parfüm falan alıyom. Matkap aldım. Mutluluktan uçtu.
    ... m e l i s a