1. 1.
  doğrudur nurcuların dershaneleri hep türkiye de en iyi dershaneler arasında yer almaktadır. öğrencileri ile bire bir ilgilenerek onları üniversiteye kesinlikle girmesini sağlarlar ve yeni nurcu askerler yetiştirirler. adamlar böyle yapa yapa güçlendi işte.
  6 -5 ... thebash
 2. 2.
  erkek kızlar ayrı olunca ortamda olmuyor ve sadece derslere sınava konsantre olunuyor ayrıca abilere-ablalara gönderilen öğrenciler bildiğimiz şekilde kamplara alınıyor profesyonel futbolcular gibi maça hazırlanır gibi öss ye hazırlanıyorlar. tabi başarı oranı yükseliyor.
  3 ... martineden
 3. 3.
  doğruya doğru kendilerini pek sevmem ama haklarını vermek lazım iyi organize oluyorlar.
  3 ... eakyol11
 4. 4.
  ajanda, kalem vb. ürünler dağıtmak, tek düze ezber eğitim yapmak bir dershaneyi kaliteli kılıyorsa, doğru önermedir.
  1 -4 ... sekolo
 5. 5.
  Verdikleri eğitimin iyi olmasının yanında,başarılı öğrencilere yaptıkları indirimlerden dolayı başarılı gözükmektedir.
  (bkz: devşirmek)
  1 -1 ... hedehode
 6. 6.
  (bkz: fem)
  2 ... mhmtnsyz
 7. 7.
  gerçeği yansıtmayan durumdur, "nerden mi biliyorum?" çünkü o dershaneye gittim. adamların taktiği iyi sadece, çok zeki öğrencileri alıp seviye sınıfları oluşturuyorlar ve bu öğrenciler derece alıyor, böylece reklamı yapılan iyidir felsefesiyle insanlar oraya yöneliyor, ben o dershanelerde 2 yıllık muhasebe bölümü mezunlarının türkçe öğretmeni olarak atandığını gördüm.

  not:nihat hatipoğlu'nu izleyerek cennete gideceğini sanan kitle ile cemaat dershanesine gidip öss' de full cekmeyi hedefleyen kitle aynıdır.

  (bkz: bilinçli müslüman)
  4 -2 ... habit
 8. 8.
  en iyilerin,en iyisi sanıp nurcu dersanelerine gitmesiyle oluşmuş durumdur.
  ... etm61
 9. 9.
  tesadüf değildir..
  başarılılar çünkü işin ilmini biliyorlar. başarılılar çünkü sadece öğüt verek değil örnek olarak öğretiyorlar.
  sadece dersahanelerde değil abi evlerinde de durum aynı. abi avlerinde kalan bir öğrencinin hayatında düzensizliğe başıboşluğa asla yer yok. eve giriş çıkış saatlerine uymak zorundalar. vakitlerini boşyere öldürmelerine izin verilmiyor. her gün belli miktarda test çözme şartı konuluyor. öğrencinin sadece derse odaklanması sağlanıyor.
  işin enrteresan yanı ne biliyor musunuz; kaba kuvvet veya çemkirerek yapmıyorlar bunu. güzellikle, tatlı dille... ve hiç bir öğrencinin itiraz ettiğini de duymadım... öğrenciyle evindeki çalışma ortamını bile denetleyecek kadar içli dışlılar. danışman öğretmenleri ile öğrencinin aile ortamının, evdeki çalışma ortamının ne durumda olduğunu bile denetleyecek kadar önemsiyorlar. başarılı öğrenciler için dershane imkanlarını seferber ediyorlar.
  işlenmeye müsait hiç bir kumaşı ziyan etmiyorlar.

  maşallah diyelim. allah nazardan saklasın. kıskananlara da diyorum ki; nazar etmeyin nolur çalışın sizin de olur..

  (bkz: anafen)
  (bkz: fem)
  4 -3 ... notre dame
 10. 10.
  ders çalışmamayı çok farklı şeylere bağlayıp öğrencilerin gözlerini korkutup öyle bir hipnotize ederler ki en iyi olurlar.
  1 -1 ... sezzo