bugün

hastalıktan hastalığa değişen antidepresanlardır. her hastalığın kendini belli ettiği yönler vardır. bunları perdeleyip azaltmak için değerlendirilir.
Spor, yoga.
Yengenizdir bizzati.
Motorsiklet sürmektir. Bunalinca gayet iyi.
En iyi antidepresan sorunların çözümüne odaklanmak ve bu amaç için farklı çözüm yolları bulabilmektir. Ayrıca güvendiğiniz dost ve arkadaşlardan meselenizi konuşmak ve onların düşüncelerinden istifade etmek oldukça yararlı bir antidepresandır. eğer iyi bir iletişiminiz varsa ailenizle sorunu paylaşmaktır. Ayrıca kendini eve kapatmak yerine dışarıda vakit geçirmek de oldukça faydalıdır. Major depresyon denilen ileri derecede depresyon durumunda bir uzmandan yardım almak ve beynin mutluluk hormonunu uyarmak suretiyle kişiyi olumsuz davranışlardan uzak tutan anti depresan kullanmak normalleşme için yararlı olur. Fakat anti depresanlar merkezi sinir sistemini uyardığı ve her ilacın yan etkileleri olduğu için uzman tavsiyesi dışında bu ilaçları kullanmamak lazım. Yani benim arkadaşa ya da komşuya iyi geldi tavsiyesiyle alınan ilaçlar mide kanaması, beyin sinir ve damar sistemini bozma gibi ciddi etkiler gösterebilir
namaz kılmak .
Mabel matiz- antidepresan.
Eheh
12-1 halı saha maçı sonrası çorbacıya gitmek.
gerçek bir depresyon geçirmiyorsanız burdaki tavsiyelerin hepsi geçerli
gerçek bir depresyonda işe yaramaz iyi bir psikiyatriste gidin.
(bkz: jilet atmak)
Tenin tene değmesi.

Fesatlık yapmayın oldukça masum bir şey yazdım.
üst katımızda komşunun bebeği oldu. şu an 6 aylık kız bebeği. eşim ara sıra çıkıp kucağına alıp bize getiriyor. annesi babası alışverişe gezmeye giderken bize bırakıyor. elimizde büyüyor desek abartı olmaz.

pembiş pembiş giysileri içinde onu her kucağıma aldığımda, kendimi cennette hissediyorum. insanların bir birine lanet ettiği, kin duyduğu, öldürüp kötülük ettiği, dillerinden düşürmeyip kötülük aracına dönmüş her türlü kutsal şeyler; din, dil, ırk, kimlik, ideoloji, siyaset, menfaat vb olgulardan soyutlanmış adeta bir melek kucağımda oluyor.
eminim cennet o bebek gibi kokuyordur. saatlerce koklamaya doyulamaz ve tarif edilemez bir kokusu var. dizime yatırıp sallayıp uyutmayı çok seviyorum. uyuyana ve uyanana kadar ne sigara ne çay ne yemek aklıma gelmiyor. adeta relax oluyorum, sanki uyku hapı içmişim gibi beni de uyutuyor, tarif edilemez bir huzur dinginlik duyuyorum.
bu hissi bana hiçbir uyuşturucu (bir ara m.ö diyeceğimiz zaman esrardan başka uyuşturucu içmemiştim) hiçbir içki, hiçbir ilaç yaşatamaz.
Sarılmak,öpmek,dokunmak. Yorgan niyetine kullanılabilirim.guzel isitirim.
Doğa yürüyüşüdür. Trekking yapın. Oksijeni içinize çekin. Gökyüzüne bakın çimenlere uzanıp. 3 günlük dünya, milyarlarca insan gelmiş geçmiş, her birinin ne dertleri vardı kim bilir. Şu an hiç bi dertleri kalmadı diye düşünün.
Konsere gitmektir benim için. Bütün senenin zehrini bağıra çağıra şarkı söyleyerek atıyorum. Tabii kimin konseri oldugu önemli bu noktada. Türk sanat müziği konserinde o zehri atmanız biraz zor. Genel olarak beni heyecanlandıran rock konserleri oluyor. Hatta yakınlarda Hayko Cepkin'in bir konseri var ona gitmeyi dusunuyorum . Biletler pahalı ama Vakıfbank'ın world cardını kullandıgım icin world puan hediyesi geliyor o sekilde uyguna almış oluyorum. Konser bağımlılarına tavsiyedir *
görsel
Aha bu salak ehehhe.
Şahsen belimi saran bir çift koldan daha iyi bir antidepresan kullanmadım. Yani hemen hemen hiç kullanmamışım *
kedi, müzik, temiz hava.
Xanax azizim. Yıllardır kullanırım bir zararını görmedim.
Ayyy söyleyemem çok ayıp olur.
Muhabbet kuşu öpmek.
Ama düz öpmek değil, vantuzlamak..
Şöyle boynu acımasın diye gagadan destekleyip, kafanın üstünden falan.. ya da yanaktan öpüyormuş gibi komple sağ taraftan..
Gülümsemek..

ya da doğal olarak olmuyorsa boşverin, lustral bu işi iyi beceriyor.

(bkz: neden sürekli gülümsüyorum)
ney, kanun sesi.
kısık seste klasik müzik de olabilir.
Sarılmak. Bilimsel olarak da kanıtlanmıştır.

Bilime inanan güzel kızlar dm.
Elysium01'den fav bildirimi almak kesinlikle şüphesiz sjsj..
güncel Önemli Başlıklar