1. 1.
  Genellikle anne yada baba olmakla sonuçlanan doğum kontrol yöntemidir. Birçokları açısından tırt bir başlık gibi görünse de bir zamanlar bir çok sağlık ocağında bu başlık adı altında listelenmiş akademik bilgeler mevcuttu.

  Listedenin ilk sırasında istisnasız "geri çekilme yöntemi"nin bulunması da, erkekteki irade zayıflığının yazılı kanıtı, belgesi gibidir.
  3 ... sebazios
 2. 2.
  (bkz: sucuk zari)
  7 -1 ... bard of hell
 3. 3.
  (bkz: coitus interruptus)
  1 ... hadi beni guldur biraz
 4. 4.
  son dönem türkiye'sini de örnek göstererek tereddütsüz "dışarı boşalmak" olan yöntemdir.

  halıya, nevresime bulaşan spermlerden peyda olan ve insani işlevlerini dahi olsa yerine getiremeyen bir topluluk, güruh var malumunuz. isimlerini vermemekle beraber süleyman demirel'in deyimi ile: "bana, şakirtler; halıya bulaşmış spermlerden peyda olmuştur dediremezsiniz" diyerek bakarım voltama.
  4 -1 ... poisonx
 5. 5.
  takvim yöntemi. kadınlarda adetin ilk gününü baz alındığında bu günden artı eksi beş gün içindeki zaman diliminde ilişkiye girmek. kadının vucut ısısının ölçülmesi ile de hesaplanabiliyor (yumurtlama döneminde kadınların ortalama vucut ısıları + 1C artar.
  ... sebazios
 6. 6.
  (bkz: gay sex)
  ... bard of hell
 7. 7.
  gün sayma yöntemidir.

  birinci ay ileri, ikinci ay geri dedi miydi sıçtın! der de...
  2 ... liberalisticcommunist
 8. 8.
  kesinlikle geri çekilmedir.
  1 ... pardus tulliana
 9. 9.
  hiçbir doğum kontrol yönteminin %100 başarıya ulaşamayacağı uyarısı göz önüne alındığında cevapsız sorudur. her doğum kontrol yöntemi, bir diğer kontrol yöntemi ile desteklenmelidir.
  2 ... cupping tester
 10. 10.
  dantelli kondom. valla işe yaramıyor. *
  şaka bir yana kadın feci halde çocuksamışsa valla ceketini koysan üzerine hamile kalır.
  2 -1 ... thelma